2015 Dantelli Elbise Modelleri

2015 DANTELLİ ELBİSE MODELLERİ

Özel gecelerde sıklıkla tercih edilen ve abartılı abiye kıyafetlerden hoşlanmayan sade bir tarza sahip olan kadınların daha ziyade ilgi gösterdiği dantelli elbiseler bu sezon da çok moda. Sadece düğün, nişan, balo gibi davetlerde değil aynı zamanda doğum günü gibi daha sade kutlamalarda da hem genç kızlar hem de yetişkin kadınlar dantelli elbiseleri tercih ediyor. Hal böyle olunca da 2015 dantelli elbise modelleri seçeneklerine şöyle bir göz atalım.

En çok tercih edilen modelleri ve renkleri incelemeye kalkarsak; sıklıkla siyah dantelli elbise modellerine rastlayabiliriz. Özellikle kısa ve daha volanlı modellerde tercih edilen siyah dantelli elbise modellerini genç kızlar; günlük hayatlarında da tercih ediyorlar. Altına spor bir bot giyerek, üzerine de yine spor bir deri ceket ve sade bir saç makyaj uygulaması ile inanılmaz hoş görünebilirler.

Dantelli elbiseleri ana başlıkta model olarak ikiye ayırabiliriz. Bunlardan ilki tamamı dantel ile kaplı olan elbise modelleri, diğeri ise kısmen dantel detayı uygulanmış elbise çeşitleridir. Her ikisi de kullanılacağı alana göre kadınlar tarafından rağbet görmektedir. Özellikle son iki sezondur vitrinlerde çok fazla yer kaplayan dantelli elbiseler için pek çok seçenek de yer almaktadır.

Hatta sadece hazır giyimde değil tarzına ve bedenine uygun olarak diktirmek isteyen kadınlar için de dantel detaylı kumaşlar üretilmektedir. Bu sezonda da çok tercih edilen 2015 dantelli elbise modelleri seçenekleri arasında lacivert ve her daim klasikliğini koruyan krem renkler de yer almaktadır. Önden kapalı ancak sırt dekoltesi olan, maksi mini, dantel ve payetlerin bir arada işlendiği koyu renkli modeller de yine en çok tercih edilenler arasında.

Bazı markaların ayrı bir koleksiyon olarak hazırladığı dantelli elbise modelleri için internet dünyasında da çok fazla seçenek yer alıyor. İster mağazadan alınsın, isterse internetten; mutlaka hepsi şık görünmek ve göz kamaştırmak için dolaplarımıza girmeyi bekliyor. Artık sadece yetişkin kadınların değil, aynı zamanda genç kızların da çok tercih ettiği dantelli elbiseler için her zevke uygun model ve seçenekler de bulunuyor.

Bu Konuyu Sosyal Medyada Paylaş
loading...

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz

Yukarı Çık