2016 ile Örgü Takı Trendi Geliyor!

2016 ile Örgü Takı Trendi Geliyor!

Çiçekli Örgü Takı

Çiçekli Örgü Takı

Örgü Takılar 2016 Modasını Canlandırıyor

Örgüler 2016’i Canlandırıyor

Örgü detayı geçen senelerde kıyafetlerimizde oldukça yer almıştı. Bu sene ise sade kıyafetler ile takılan Örgü Kolyeler ve örgü bileklikler moda dünyasında yerini aldı. Karşıdan bakıldığında göz alıcı güzellikte duran örgüler bir de cam boncuklar ile süslenince daha bir ışıltılı daha bir göz alıcı olmuyor mu sizce de? Aslında abartılı derecede büyük örgüler biraz Hippi tarzına kayıyor ancak zarif örgü kolyeler tam da bu senenin modasını yansıtmayı çok iyi başarıyor. 2015 takı ve aksesuar modası feminen tarza daha yakın olduğu için de, doğal olarak örgüler bu sene oldukça fazla rağbet görüyor.

Örgü kolyeleri ele aldığımızda uzun ve kısa pek çok farklı modeli olduğunu görüyoruz. Uzunluğunu- kısalığını yahut büyüklüğünü-küçüklüğünü sizin tarzınız ve giydiğiniz kıyafetler belirliyor. Eğer çok sade bir bluz tercih ettiyseniz ve bluzunuzun yakası çok geniş ise ( ör; v yaka, yuvarlak yaka vs. ) daha iri ve daha kısa örgü kolyelerden faydalanabilirsiniz. Bu sizi oldukça şık gösterecektir. Sade olduğunuz her durumda iri Modeller seçmekten korkmayın. Ancak eğer kıyafetinizde hareketler ve detaylar varsa seçeceğiniz örgü kolyenin çok sade ve ince uzun bir kolye olması daha doğru bir tercih olacaktır. Hareketli ve detaylı kıyafetlerde mümkün oldukça abartı takı ve aksesuarlardan kaçınmanızı öneririz.

Örgü bilekliklere baktığımızda kalın ve ince pek çok seçeneği bulunuyor. Sıfır kollu ya da askılı tişörtleriniz ile sade bir kombin yaptıysanız, bu durumda iri örgü bileklikler kullanabilirsiniz. Eğer gömlek vs. tarzı bir kıyafet tercih ettiyseniz daha ince ve boncukların ağırlıklı olduğu bir bileklik tercih edebilirsiniz.

Şık davetlerde inci detaylı örgü kolyeleri kullanabilirsiniz. Ancak kullandığınız örgü kolyelerde, örgü Stilinin çok kaba olmaması gerekir. Örgünün daha az belli olduğu, incinin daha çok ön plana çıktığı modeller, özellikle geçmişin havasını da yansıttığı için sizi daha nostaljik ve daha romantik bir havaya sokacaktır.

Takılar ve aksesuarlarda modayı biraz da giydiğiniz kıyafetler belirlemektedir. Örneğin örgü moda ise, kendinize yakışan örgü modelini tercih etmeniz daha doğru olacaktır.

2016 Örgü Takı Modelleri

2016 ile Örgü Takı Trendi Geliyor! Konusuna Ait Etiketler

Bu Konuyu Sosyal Medyada Paylaş
loading...

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz

Yukarı Çık