2016 Örgü Banyo Lif Modelleri

2016 Örgü Banyo Lif Modelleri

Banyo Lif Modelleri

Güzel hareketli ve yoğun bir günden sonra sıcak bir duş hepimize iyi gelecektir. Bugün sizlere çeşitli banyo liflerinden bahsedeceğiz.

Mesela gelin ve damat ile ilgili lifler, yeni evlenmiş bir çift olarak gayet hoş bir seçim olabilir. Bu lif çeşitleri hoş bir tasarıma sahiptir.

Ya da uzun lif modelleri vardır, ancak uzun lif modelleri pek fazla tercih edilmez gibi gözükse de şuan birçok evde uzun lif modelleri kullanılmaktadır. Uzun lif modelleri uzunluğu sayesinde daha yararlı gözükse de bu kişiden kişiye değişmekle beraber şahsi fikrimce renkli top şeklindeki lifler daha iyi.

Renkli top şeklindeki lifler en çok tercih edilen lif modelleridir. Fiyatları 5-10-15-20 TL civarı olan bu liflerden her evde görmek mümkün.

Çeyizlik lif modelleri aralarında en önemli olanlarıdır bence. Çünkü bir gelininiz/damadınız oluyor ve onların ilk banyo lifleri bile diyebiliriz J Çeyizlik lif modelleri daha çok babaanne anneanne örgülerine benzer şekilde ama ilk örülen hırkamız gibi sevebileceğimiz lif modelleridir.

Ele geçirmeli lif modellerine gelecek olursak daha kolay keselenmemizi sağlar ve özellikle tatlı görünmeleri için papatya gibi modelleri vardır. Elimize eldiven şeklinde giyip daha rahat keselenebilirsiniz.

Sevimli minik bebeklerimizi de unutmamak lazım tabii. Minik bebeklerimiz için de özel lifler mevcuttur. Bebeklerimizin küçük kahramanları ile de süslenen lifler bebekler için özel olarak daha yumuşaktır ve bebekler için daha yararlıdır.

EKSTRA:

Pürüzsüz ciltler için kabak lifi kullanın.  Kabak lifi nedir?

Yaşadığımız bu dünya üzerinde en kaliteli kabak lifinin, Mısır’da Nil kıyılarında, Güzel ülkemiz Türkiye’de ise Hatay ilinin, Asi Nehri kenarında yetiştiriliyor.

Kabak lifinden, boyutlarına göre 3 ya da 6 tane banyo lifi çıkabiliyor. Çok zahmetli bir şekilde üretilen Kabak lifi 25 farklı işlemden geçmek zorunda kalıyor.

Kurutmadan geçen bu lifler, özel üretilen bir bıçak yardımıyla önce kesiliyor ve temizleniyor, ardından dış kısmında kalan bölgesine sünger geçiriliyor. Kabak lifi Ülkemiz de sıcak bir duş alırken kullanılıyor.

Kabak Lifinin Yararları:

Uzmanlara göre ölü hücrelerin yenilenmesine katkıda bulunuyor.
Selüloitlerin ve yüzdeki sivilceler için gerçekten çok işe yarıyor.

 

100 Doğal olarak üretilen Kabak lifi, daha iyi bir sonuç almak için defne sabunu ile kullanmanızı tavsiye ediyoruz.

Aktarlarda kolaylıkla bulabileceğiniz Kabak lifi, yurt dışında da oldukça ilgi görüyor

 

Kullanımı oldukça basit, diğer liflerden hiçbir farkı yok. Dikkatlice fazla bastırmadan vücudunuzu keseliyor ve hafif dokunuşlarla masaj yapıyorsunuz. Etkisini göreceğinize inanıyoruz.

2016 Örgü Banyo Lif Modelleri Resimleri

2016 Örgü Banyo Lif Modelleri Konusuna Ait Etiketler

Bu Konuyu Sosyal Medyada Paylaş
loading...

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz

Yukarı Çık