2016 Örgü Bebek Patik Modası

2016 Örgü Bebek Patik Modası

Sarı Bebek Patiği

Sarı Bebek Patiği

Hangimiz giymedi ki küçükken, annelerimizin elleriyle belki de daha doğmadan bizler için hazırlamış olduğu o yumuşak mis gibi anne kokan patikleri. Rengârenk, çeşit çeşit. Ancak o zamanlar el örgüsü patik modelleri daha makbuldü, belki de fabrikasyon patik yapımı o yıllarda pek bilinmiyordu kim bilir. Ama o soğuk kış günlerinde ayağımızı sıcacık tuttular ya işte, patik yapımındaki amaçta bu değil miydi zaten. 2016 Örgü Patik Modası birbirinden güzel patikleri aşağıdaki patik foto galerimizde bulabilirsiniz

O zamanlar her ne kadar renk ve modeller az da olsa sanki şimdiki patik modellerinden daha kıymetli idiler kullananlar için. Çoğumuzun patikleri annelerimiz tarafından sandıklarının bir köşesinde saklanmıyor mu hala? Şimdi öylemi ya, patik modellerinde çeşitlilik, renklerdeki cümbüş, seçebilene aşk olsun.

Patik moda oldu şimdilerde, çeşitleri bile çıktı. Patik çorap !!!, çorabın da patiğini yaptılar yani, herhalde ikisi birleşince ayaklarımızı daha sıcak tutacaklar galiba. Eskiden özellikle bebekler için kısmen de çocuklar için hazırlanan bu şirin ayak koruyucular artık gençler arasında moda bile oldu patik giyimi. Büyüklerimizin bile kışın ayaklarında patik görmek mümkün artık. El örgüsünde de envayi çeşit patik örnekleri ortalıkta cirit atıyor, el örgüsü patik yapımı zor olmakla beraber, el emeği göz nuru olmasından dolayı daha bir rağbet görmekte ve kullanım için tercih edilmektedir. Artık patiğinde pazarda bir yeri var, seri üretimi, fabrikasyon imalatı var, markaları, farklı renk ve modellerde üretilenleri ve her keseye hitap eden cins ve çeşitleri var.

Bebeklere hitap eden Fulya ve BabyJem marka patik modelleri bu yıl epey revaçta olup patik fiyatlarında gözlemlenen ortalama fiyat 10-20 TL. arasıdır. Birde patik çorap modelleri varki özellikle genç bayanlar arasında ekol olmuş, rengârenk, model model çeşitleriyle, kışın kızlarımızın ayaklarını süslüyorlar. Bu sektörde de Penti marka patik çoraplar uygun fiyatlarıyla bayrağı önde götürmeye devam ediyorlar. Ama ne olursa olsun, ne kadar renk ve çeşitte olursa olsun, annelerimizin o yumuşacık elleriyle, sevgilerini katmış oldukları yumaklarla bizler için, kişiye özel örmüş oldukları ve bizler büyüdükten sonra bile o en değerli şeylerini sakladıkları sandıklarının bir köşesinde duran patiklerimizin yerini hiçbiri tutamayacak.

2016 Örgü Bebek Patik Modası Fotoğrafları

2016 Örgü Bebek Patik Modası Konusuna Ait Etiketler

Bu Konuyu Sosyal Medyada Paylaş
loading...

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz

Yukarı Çık