Bayan Yelek Modelleri

Bayan Yelek Modelleri

 

bayan-yelek-modelleri-kisa

Bayanların kıyafet seçimi zor olabilir. Ancak her zaman kullanabileceğiniz parçalar bulundurursanız her zaman acil durumlar için seçeneğiniz olur. Bu anlamda kullanabileceğiniz en kullanışlı kıyafetlerden olan yelekler de sizin için acil durum kıyafeti olabilir. Bayan yelek modelleri farklı modelleri ile her alana göre farklı tasarımlar oluşturabilir. İsterseniz süet, deri gibi tok dokuya sahip modelleri kullanabilir isterseniz örgü gibi daha yumuşak dokuya sahip modeller kullanabilirsiniz. Ayrıca kendi yeleğinizi de örebilirsiniz. Bunun için çok fazla örgü bilmeseniz de olur. Çünkü örgü hem klasik bir tasarım olması hem de her zamana hitap etmesi nedeni ile elinizdeki en kullanışlı malzeme olacaktır.

bayan-yelek-modelleri

Bayan yelek modelleri için ip modelleri farklıdır. İsterseniz kalın isterseniz de ince boyutlarda iplerden yararlanabilirsiniz. Ancak elbette seçtiğiniz ip modeline göre örme hızınız ve süreniz de değişecektir. Eğer ince ipler kullanıyorsanız örgünüz daha zarif duracaktır. Ancak örmek için de uygun şiş ve aparatlardan yardım almanızda fayda var. İp modellerinin üzerinde zaten hangi numara şiş ve aparatları kullanmanız gerektiği belirtilmiştir. Ancak siz çok ince şişler kullanmakta zorlanırsanız bir numara büyük olan şişleri tercih edebilirsiniz.

bayan-yelek-modelleri-delgi

Örgü bayan yelek modelleri için örgü tekniğiniz teme düzeyde ise düz örgü kullanabilirsiniz. Üzerine istediğiniz motifleri dikerek ya da işleme yaparak da ekleyebilirsiniz. Düz örgüler üzerinde farklı tasarımlar yapmak için daha müsait olduğu için her zaman size avantaj sağlar. Bunun yanı sıra modelin ne kadar uzun ya da kısa olacağı da zevklerinize göre değişebilir. Eğer daha detaylı örgü modelleri kullanmak isterseniz burgulardan yararlanabilirsiniz. Genelde yeleğin ön kısmında kullanılan burguları tek burgu ya da çift burgu olarak kullanabilirsiniz.

bayan-yelek-modellerinden

Bunun yanı sıra örümcek, istiridye ya da oklava örgüsü de kullanabilirsiniz. Bunun gibi örgü üzerinde deneyebileceğiniz farklı modeller ve tasarımları kendiniz de üretebilirsiniz. Bu sayede hem şık hem de el emeğiniz olan bir kıyafet oluşturmanız son derece kolay olacaktır. Kendinizin öreceği bayan yelek modelleri aynı zamanda sizin için ekonomik de olacaktır. Bu sayede çok fazla para harcamadan istediğiniz modelleri de tasarlayabileceksiniz.

bayan-yelek-modelleri-burgu

Yelek modellerinde kısa modeller olduğu gibi daha uzun, bilek boyuna kadar olan modeller de bulunuyor. Eğerince bir model kullanmak istemiyorsanız yeleğinizde kalın modellere yer verebilirsiniz. Bu sayede aynı zamanda dış giyim için de alternatifler oluşturabilirsiniz. Kendiniz için tasarladığınız modelleri aynı zamanda çocuk ve bebekler için de uygulayabilirsiniz.

Bayan Yelek Modelleri Konusuna Ait Etiketler

Bu Konuyu Sosyal Medyada Paylaş
loading...

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz

Yukarı Çık