Bebek Örgü Panço Modelleri ve Yapılışları

Gerek yaz aylarında ve kış aylarında gerekse mevsim geçişlerinde en sık kullanılan kıyafetler pançolar olmaktadır. Bu nedenle hem kendiniz hem de sevdikleriniz için hazırlayabileceğiniz mevsimine uygun pançolar çok kullanışlı kıyafetler olarak da görülebilmektedir. Panço yapımında hem ilk defa başlayanlar hem de daha düşünceli bayanlar bebek panço modelleri ve motiflerini kullanıyorlar. Bir bebek için çok kullanışlı ve rahat bir kıyafet olmasının yanı sıra aynı zamanda da koruyucu kıyafet olarak da bebek panço modelleri kullanılabiliyor. Bunun yanı sıra daha küçük ebatların yapılabiliyor olması da ilk defa panço yapacak bayanlar için kolay bir model seçilmesinde yardımcı oluyor.

Bebek Örgü Panço  Yapılışı İçin TIKLA

Bebek panço modelleri yapacağınız ya da kullanacağınız zamana göre farklı ip modelleri ile yapılabiliyor. Örneğin kış aylarında kalın ya da ince yünlü ipler, akıllı ipler bebek panço örnekleri için kullanılabilen ip çeşitleridir. Bu tür modeller kış aylarında bebeğinizin hem omuzlarını hem de sırtını kapatabilmek için kullanabileceğiniz kıyafetler hazırlamanıza yardımcı olur. Bunun dışında yaz aylarında ise dantel ipleri, hası ipler kullanılabiliyor. Havanın daha sıcak olduğu zamanlarda bu tür ince ipler kullanılırsa hem bebeğin daha rahat hareket etmesini sağlamış olursunuz hem de kıyafeti güneş ya da rüzgar gibi etkilerden bebeğinizin korunmasına yardımcı olur. Bu nedenle hangi mevsimde ya da ayda kullanacaksanız bebek panço modelleri için ona göre seçim yapmanız daha akıllıca olacaktır.

Bebek Örgü Panço Modelleri

Bu alanda istediğiniz kadar model ve motif üretebilirsiniz. Eğer ilk defa bebek panço modelleri yapmayı öğreniyorsanız düz ve sade, basit modellerden başlamanızda yarar var. Zamanlar modelleriniz çoğaltabilirsiniz. Bunun dışında bu konuda daha tecrübeli olan bayanlar kendi motiflerini de kurabilmektedir. Bunun dışında bebek panço modelleri için sonradan eklenebilen kurdele, düğme ya da çiçek gibi farklı aksesuarlar da modelin ilgi çekici olmasını sağlayabilmektedir. Elbette yapacağınız panço modelinde kız ya da erkek çocukları için farklı renkler kullanabilirsiniz. Bunun dışında her iki cins için de fıstık yeşili, beyaz, turuncu ve kırmızı renkler kullanılabiliyor. Bunun yanı sıra düğmeli ve dik yakalı modeller kurulabiliyor.

Bu Konuyu Sosyal Medyada Paylaş
loading...

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz

Yukarı Çık