Bebek Patiği Nasıl Yapılır

Bebek Patiği Nasıl Yapılır

 

bebek-patigi-nasil-yapilir

Canımızdan çok sevdiğimiz bebeğimize patik örmek o minik ayaklarına en güzel görseller ile ısıtmak her annenin yapması gerektiği bir iştir. Eğer hazır sevmiyor ve bebeğiniz için bir şeyler yapmayı planlıyorsanız o zaman bebeğinize patik örmeye başlayın. Çünkü en kolay el işi arasında yer alan bebek patikleri hem eğlenceli hem de oldukça pratiktir. Eğer genç kız iseniz ileri ki yaşantınızda bunu bebeğinizi önceden örerek çeyizini ze koyabilirsiniz. Ya da yakın bir akrabanıza hediyelik almak için hazır bebek eşyaları yerine kendi emeğiniz ile bir bebek patiği yaparak yeni anne adayını sevindirebilirsiniz.

Kısacası hobi dünyasında en çok örülen modeller arasında bebek patikleri yer almaktadır. Şimdi sizlere kolay yoldan bebek patiği nasıl örülür hakkında bilgilendirmeler vereceğiz. Bebek patiğine başlamadan önce bebeğinize uygun iplik almanızı önemle tavsiye ediyoruz. Rast gele ipliklerden patikler pek güzel olmaz. Her şey yerli yerinde olmalı bebeğe zarar vermemelidir. Bebek patiğini daha iyi anlamanız için anlamalı görsel videoları izlemeniz en doğru olacak bunu baştan sona kadar dinleyerek örebileceksiniz. Videolar ile yapacağınız bebek patikleri hiç bu kadar kolay olmamıştı diyeceğiniz anın içinde olacaksınız. En tatlı renk iplikleri alarak uzman el işi videolarından destek almanız çok önemlidir. Daha iyi anlamanızı işi daha pratik yapmanızı sağlar.

Bebek patiği iki şekil kısım ile yapılır. Tığ ile yapmadan şekli ya da şiş ile örülerek iki parçanın birleştirilerek yapılma şeklidir. Elinizin yatkın olduğu aracı kullanmanızda her zaman fayda vardır. Desenli değişik renk ve modeller ile bebeğinize yapacağınız patikleri torunlarınıza bile saklayabilirsiniz. Çünkü el emeği çok uzun yıllar kullanılabilmekte ve saklanabilmektedir. Size şimdiden kolay gelsin. Dileriz bu bilgiler ile iyi bir iş çıkartırsınız.

Bebek Patiği Nasıl Yapılır Konusuna Ait Etiketler

Bu Konuyu Sosyal Medyada Paylaş
loading...

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz

Yukarı Çık