Bilgisayar Savaş Oyunları Oynama Hobisi

Bilgisayar Savaş Oyunları

Savaş oyunlarının efsane ismi olarak bilinen Battlefield en çok tercih edilen oyun platformu arasında öncülüğünü korumaktadır. Battlefield 1942’li yıllarına ev sahipliği yapmaktadır. Müthiş ses efektleri aracılığı ile savaşın daha canlı bir hal almasını sağlayan Battlefield oyununda tüm detaylar düşünülmüştür. Heyecan ve aksiyonun adını enlerde yaşatan Battlefield oyunu sırasında 35 adet araç ve 20 adet silah kullanabilirsiniz. Oyunda göze çarpan en önemli özellik ise kullandığınız silah ve araçların hepsinin 1942 yılına ait izler taşımasıdır. Oyunun gerçekçi olması adına tüm özelliklerin ön plana çıkmasına kaynaklık eden bu müthiş donanım aracılığı ile düşmanlarınızı kısa zaman zarfı içinde yok edebilir ve sahip olduğunuz kusursuz donanımdaki uçak aracılığı ile tüm düşman gemilerini batırabilirsiniz. Battlefield aracılığı ile tüm binaları bombalayarak dağlardaki düşmanları yok etmenin tam zamanı.

Kanlı savaşların heyecanını The Hell in Vietnam aracılığı ile enlerde yaşayabilirsiniz. Vietnamlılara savaş açıldı ve sizin göreviniz tüm askerleri kontrol altına alarak efsanevi kahraman platformuna sahip olmanız. Oyun tarafınca sizlere verilen rotayı takip ederek hedefe ulaşabilirsiniz. Eğlenceli zamanların adını aksiyona taşıyan The Hell in Vietnam aracılığı ile sizlerde kaliteli zaman kavramı ile oyun keyfini doyasıya yaşayabilrisiniz.

bilgisayar-oyunu

Aksiyon dünyasının vazgeçilmezi olarak değerlendirilen Soldiers of Anarchy savaş oyunu ise büyük bir afet sonrasında görev dağılımının gerçekleşmesini sağlamaktadır.  Soldiers of Anarchy aracılığı ile bir grup askerin tüm kontrolü artık sizin elinizde. Kusursuz bir strateji oyunu olarak değerlendirilen Soldiers of Anarchy sahip olduğu tarzını, strateji aracılığı ile harmanlayarak gerilimin artmasına olanak tanıyor. Etkileyici savaş oyunları arasında öncülüğünü koruyan diğer bir başka isim ise Call of Duty. Sahip olduğu konumu ile gerçekçiliğini enlerde yaşatan Call of Duty savaşın tüm korkusunu cephenizde taşıyor. Tüm olayları kronolojik sıra dâhilinde sıralayarak sessiz çatışmaları galibiyet aracılığı ile sonlandırmanızı sağlayacak Call of Duty aracılığı ile sizlerde oyun keyfinizi en üst safhaya çıkararak harikalar yaratabilirsiniz.

Bilgisayar Savaş Oyunları Oynama Hobisi Konusuna Ait Etiketler

Bu Konuyu Sosyal Medyada Paylaş
loading...

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz

Yukarı Çık