Bir Güzel sevgi

Sevmenin ve sevilmenin tadını ancak karşılıklı sevenler bilir. Bana bu güzel duygunun tarifini yapacak kadar kendini sevdirdiğin için sana ne kadar teşekkür etsemde yetmez sevgi sözleri min büyüklüğü karşısında.
Başkaları için anlamının ne olduğunu bilmek istemiyorum, tek bildiğim benim için dünyalara değersin.
Karşımda dur öylece, saatlerce izleyeyim seni. Tüm yüzünü hafızama kazıyayım. Sana olan sevgimi kalbimden söküp alıp kalbinin içine doldurayım.
Senden önce yaralanan kalbimi tüm kötülüklerinden temizleyip yeniden yaşattığın için teşekkür ederim beyaz meleğim iyiki varsın.
Gözlerimin önünden gitmeyen bir hayalin var, bir de aklımdan silinmeyen ismin. İkisi de bitmeyen hiç bitmeyen dünyalar kadar sevdiğim çılgın sevgim benim.
Sana seni sevdiğimi anlatmak için kullandığım kelimeler yetmiyor. Zamanlar yetmiyor. İfadelerimin anlamsızlığında boğuluyorum. Ama içimde beni boğmayan sevginle yaşıyorum hergün.

Güzel Sözler
Damarlarımda geziyorsun kanım gibi, ömrüme hayat katıyorsun canım gibi, seni ölesiye seviyorum başka kimse sevemez böyle seni benim sevdiğim gibi.
İki kelimeyle anlatılamayacak kadar derin hislerim. Yüreğime hapsetmek istiyorum seni. Benden başka kimse göremesin yüreğinin güzelliğini.
Yüzünün güzelliğini herkes görüyor olabilir ama kalbinin güzelliğini yalnızca benim görmeme izin verdiğin için çok seviyorum seni.
Özlemek sevmenin bir parçasıdır. Sende benim bir parçam olduğun için hem özlüyorum hem seviyorum seni. Sana duyduğum bu hislerim hiç bitmeyecek.
Bir dokunuşunla bütün mevsimleri yaşatabiliyorsun. Parmaklarının sıcaklığı bahar, Dudaklarının sıcaklığı yaz, Asi bakışların sonbahar, sımsıkı sarılışın kışı yaşatıyor.

aşk sözleri
Yağmurun üstümüze yağmasını seviyorum. Yanındayken yüzüne düşen saçlarının telinde ıslaklığını içmek istiyorum teninden.
Cenneti tarif ederken zorlanmıyorsam kalbinde defalarca gördüğüm içindir huzurunu.
Kokunu içime çekerken nefesimi tutuyorum, sonra nefesinle yeniden hayat buluyorum. Son nefesimi verene kadar seveceğim seni.
Durduk yere birbirimize bakıp gülmelerimizi seviyorum. Kahkahalarımız birbirine karışıyor. Ne güzel şey tek kelime etmeden sevdiğimizi haykırıyoruz birbirimize. İnanabiliyor musun?
Seni sevdiğimi söylerken susturmak istiyorum bütün diğer sesleri. Usulca fısıldamak istiyorum, teninin sıcaklığını dudaklarımda hissederken söylemek istiyorum seni sevdiğimi.
Hatıralara ihtiyacı yok bizim sevgimizin. Çünkü sen olmadıktan sonra sensiz hiçbir anımı hatırlamak istemeyecek kadar seviyorum seni.

Bu Konuyu Sosyal Medyada Paylaş
loading...

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz

Yukarı Çık