Bluzlara Boncuk Zincir Süsleme Yapımı

Bluzlara Boncuk Zincir Süsleme Yapımı

 

bluzlara-boncuk-susleme-yapimi

Hobinin en güzel tarafı yenilikleri keşfetme sanatıdır. Sizlerde yenilikçi ruhunuzu ön plana çıkartmak giyim modelleriniz de değişik eserler yaratmak istiyorsanız işe bluzlarınız dan başlayın. Bayan bluzlarına yapılan süslemeler, bluzlarda oldukça şık görünmektedir. İşte bu süslemelerin içinde yer alan boncuk ve zincir süslemeler bluzda değişik bir hava yaratmakta o aksesuarı en iyi şekilde kişide taşımaktadır. Aksesuar giyimleriniz de ön planda olmayı, moda dünyasında ilgi uyandırmayı istemez misiniz?

O halde bunu bluzlarınıza el emeği süslemeler ile gerçekleştirin. Alacağınız sade bir bluzu bambaşka bir bluza çevirmek yine sizlerin elindedir. Bunun için azimli olmalı bluzlarınıza en iyisini yapmayı sağlamalısınız. Öncelikle sizden istenen gerekli malzemeleri karşılamanızdır. Bunlar neler, gümüş ve ya altın renk zincir desen modeller, kristal taş boncuklar, iğne ve iplik. Malzemelerimiz oldukça basit öyle değil mi? Tuhafiyeden uygun miktarlarda alacağınız bu ürünler ile şahaneler yaratabilirsiniz. Bluzlara boncuk dizerken aklınızdan bir deseni önceden hafifçe kurşun kalem ile çizin çizdiğiniz yerlere boncukları dizerek bir motif çıkartın. Kol ve yaka kısımlarına ise zincir halkalar yaparak değişik modeller yapabilir ayrıca kolye tasarımı yaparak değişik bir takım bluz ortaya çıkartabilirsiniz.

Boncuk süsleme ve tığ ile işlem bluz modellerinde çok farklı el emeği bir bluz meydana gelecek bunu giyerken çevreniz tarafından fark edilecek hatta size para ile bana da yapar mısın önerileri gelecektir. Bazen keyif ile yaptığınız hobileriniz ile değişik bir sanat eserini ortaya çıkartmakta size ciddi oranlarda para kazandırmaktadır. Bluzlarınıza değişik bir güzellik kazandırmak sizlerin elindedir. Bunun için gerekli masraftan kaçmamak en iyisini yapmak için kaliteli malzemeleri almanız gerekir. Bunu boş zamanlarınızda yapabilir değişik tasarımlar ile ikon olabilirsiniz. Bazı değerlere güzellik katmak yine sizlerin elindedir.

Bluzlara Boncuk Zincir Süsleme Yapımı Konusuna Ait Etiketler

Bu Konuyu Sosyal Medyada Paylaş
loading...

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz

Yukarı Çık