Bluzlara Fermuar Süslemesi Nasıl Yapılır

Bluzlara Fermuar Süslemesi Nasıl Yapılır

 

bluzlara-fermuar-suslemesi-nasil-yapilir

Giydiğimiz kıyafetleri sonradan özelleştirmek hemen hemen her bayanın dünyasında bulunmaktadır. Kimileri boncuk işlemeler ile desen modeller yaratırken kimileri ise sadece cep kısımlarına ya da sırt yaka kısımlarına fermuar desen yaparak değişik bir sunumu ortaya çıkartmaktadırlar. Bu nedenle, bayan giyim bluzların da süsleme el işi en değişik hobi girişimleri arasında yerini almaktadır. Bir bluz aldınız ve bunun sade olmasını beğenmediniz? Değiştirmek için artık çok geç. O zaman haydi bayanlar iş başına. Bunu farklı yapmak değişik bir görsellik kazandırmak yine sizlerin elindedir.

Bluza fermuar yaparak değişik bir model yapmak ister misiniz? O halde hep birlikte bluza nasıl fermuar dikilir ve süsleme sanatı gerçekleştirilir hep birlikte öğrenelim. Bluzun sade olması sizin için aslında avantajdır. Burada siz kendi zevkinize göre bir model belirleyebilirsiniz. Özellikle tişört spor model bluzlara hareket kazandırmak için kullanılan fermuar spor kimliğini daha fazla ele alacak bu görselliği üzerinizde taşımanıza katkıda bulunacaktır. Bluzun alt bel kısmında cep detay görmektesiniz. Eğer cepsiz bir bluzunun varsa buna cep yapabilir, iki eşit taraftan fermuar dikerek geniş çaplı bir cep fermuar yapabilirsiniz. Alacağınız fermuar kazağınıza uyacak renge sahip olmalıdır. Dikiş yaparken gizli makine dikişi yapmalı, dikişlerin dışa çıkmamasını sağlamalısınız. Dilerseniz cep olarak sadece görüntüde verebilir sadece fermuar dike bilisiniz.

Spor kimliğinizi ön plana çıkartma ve bunu el işi ile sağlamak sizlerin elindedir. Eğer elinizde dikemez yanlış yapmaktan korkuyorsanız küçük bir el makinesini evinize alarak böyle pratik işlerde kullanabilir, değişik fikirler yaparak kıyafetlerinizi süsleyebilirsiniz. Bir bayan istedikten sonra en güzelini yapar. Bazen uğraşmaz dediğiniz şeyler gerçek hayatta el emeği olduğundan daha fazla değer kazanıyor. Bunu sakın unutmayınız.

Bluzlara Fermuar Süslemesi Nasıl Yapılır Konusuna Ait Etiketler

Bu Konuyu Sosyal Medyada Paylaş
loading...

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz

Yukarı Çık