Dekorasyonda Detoks Zamanı

DEKORASYONDA DETOKS ZAMANI

Baharın gelmesiyle beraber ev içinde de,dekorasyonda da yavaş yavaş hareketlenmeler başladı. Baharın enerjisini ve güzelliğini evinizde hissetmek için ufak tefek değişiklikler yapabilirsiniz.Evinizi yenilemeye yeni bir boya yaparak başlayabilirsiniz.Sadece duvar rengini değiştirmeniz dahi evinize yeni bir görünüm ve hava kazandırabilir.Evinizin farklı alanlarını da işlevlerine göre,belirli anlamları olan ve canlı olan renklere boyayabilirsiniz.Salon,oturma odası ve çalışma odası gibi fazla vakit geçirdiğiniz odaları ayrıca huzuru simgeleyen tonlardaki mavi ve yeşil renklerine boyayabilirsiniz.Yatak odanızda ise soft olarak adlandırılan bej ve toprak tonlarını kullanabilirsiniz.

Mutfağınız için ise yeşil ve turuncu gibi canlı ve iştah açan renkleri seçebilirsiniz.Duvarlarınızı boyamak istemiyorsanız aslında boya yerine son zamanlarda yeniden trend olan duvar kağıtlarını farklı bir seçenek şeklinde düşünebilirsiniz.
Koltuklarınız henüz eskimemiş olabilir ama deseninden sıkıldıysanız,yeni koltuk veya kanepe almak yerine mevcut koltuklarınızın kumaşlarını değiştirebilirsiniz.
Kullandığınız çeşitli aksesuarlarla da evinize farklı bir görünüm kazandırabilirsiniz.Duvara asacağınız metal bir çerçeve,farklı tonlardaki yastıklar ve minderler ile cam kenarına koyabileceğiniz renkli saksılar da evinizde farklı ve dekoratif olan değişiklik yaratacaktır.

Evinizde bahar havası yaratmak,evinize yeni bir görünüm kazandırmak için tüm bu değişiklikleri aynı anda organize bir şekilde yapmanız gerekmiyor.Sadece duvar rengini ya da koltuk döşemelerini değiştirerek veya yeni aksesuarları kullanarak bile evinize yeni bir görünüm kazandırabilirsiniz.Dekorasyonda da detoks etkisi yapmanın çok fazla zor olmadığı da yadsınamaz bir gerçektir.

dekorasyonda-detoks-zamani

Dekorasyonda Detoks Zamanı Konusuna Ait Etiketler

Bu Konuyu Sosyal Medyada Paylaş
loading...

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz

Yukarı Çık