Desenli Hayvan Motifli Lif Modelleri

Lifler hem günlük yaşamımızda en çok kullandığımız hem de bir hediye olarak verebildiğimiz kişisel eşyalar bir tanesidir. Bu nedenle de bayanların özellikle örme ya da dantel gibi el işine ilgisi olan bayanların ilgi gösterdikleri örneklerden bir tanesi de hayvan motifli lif modelleridir. Yaratıcı pek çok bayan her yıl yeni modellerle karşımıza çıkabiliyor. El becerisi ile üretilen bu modeller oldukça zevkli ve kullanışlı ürünler sergiliyor. 2015 hayvan motifli lif modellerinde de kendi zevklerinize uygun modeller üretebilmek için çeşitli örneklerden yararlanabilirsiniz.

Hayvan motifli lif örnekleri görüntü itibari ile göze hoş gelen ve yapımı daha rahat olan modellerden bir tanesidir. Farklı şekillerde hazırlanabilen lif modelleri kare, üçgen ya da dikdörtgen olarak yapılabiliyor. Motifli lif modelleri  ise en sık kullanılan lif şekli kare oluyor. Yapımı kısa sürmesi ve ilk defa lif örmeyi öğrenen bayanların bulunması nedeni ile kolay ve yorucu olmayan bir model olarak görebilirsiniz. Eğer ilk defa lif örmek istiyorsanız kare hayvan motifli lif modellerini deneyebilirsiniz. Bu tür modellerde ilerledikle kendi motiflerinizi de nasıl yerleştirmeniz gerektiğini de öğreniyorsunuz. Pek çok ev hanımı, iş kadını ya da boş zamanlarını değerlendirmek isteyen erkek ve kadın bu tür lif modellerini yapabiliyor. İsterseniz siz de bu tür motifler deneyebilirsiniz.

Desenli Hayvan Motifli Lif Modelleri

Hayvan desenli lif modelleri kullanım için de sizin istediğiniz gibi hazırlayabileceğiniz bir modeldir. Genellikle kare olan liflerde model lifin büyük alanını kapladığı için yapmanız daha kolay olacaktır. Ancak üçgen ya da dikdörtgen olarak yapmak istiyorsanız daha küçük motifleri deneyebilirsiniz. Desenli lif modelleri sevdiklerinize verebileceğiniz küçük bir hediye olarak da ideal bir parçadır. Bir bebek hediyesi olarak ya da yakınlarınıza hediye olarak bu tür motifler işleyip verebilirsiniz. Yani hem hediyelik hem de kendi kullanımız için kullanabileceğiniz lifler aynı zamanda da sağlıklı bir bakım ürünü olarak da bilinmektedir. Bu nedenle siz de kendiniz ve sevdikleriniz için naylonlu lifler yerine üzerine motif işleyebileceğiniz yük lifleri kullanabilirsiniz.

Bu Konuyu Sosyal Medyada Paylaş
loading...

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz

Yukarı Çık