El İşi Örgü Çanta Modeller Neler

El İşi Örgü Çanta Modeller Neler

 

el-isi-orgu-canta-modelleri-neler

Küçük tutkular işle başlayan hobi sevdası zamanla yerini kocaman el sanatlarına adar. Bu nedenle küçük diye başlayacağımız bir iş, ilerde bize çok güzel bir gelecek sunabilir. El işi çanta modellerinde en çok merak edilen konu çantanın baştan aşağı örgü ile tasarlanmış olmasıdır. Bu bizim ilgimizi çeker ve nasıl bu kadar güzel yapılır sorusunu bizlerde uyandırır. El emeği örgü çantalarda en çok yapılan örgü modeli sık iğne ile başlayan oval çanta modelleridir. Bunu süslerken incik boncuk eklemeli çantanın tasarımını bambaşka bir görselliği taşımasına yardımcı olmamız gerekir.

Çanta modellerinde en çok fark yaratan değişik ürünlerdir. Örgü modelde ister tığ ile örün isterseniz şiş ile örün fark etmez bu sizin en kolay nasıl yapmanız gerektiğini size yaşatır. Ama tığ kullanarak yapılan örgülerin biraz daha hızlı ilerlediğini de bilmenizde fayda vardır. El işi çanta yapmak ve bunu tamamen örgü model ile oluşturmak istiyorsanız kaliteli örgü ipleri almalı, çantaya göre iplik seçmeyi bilmelisiniz. El işi çanta modellerinde birbirinden şık modeller ile karşılaşmaktayız. Özellikle çapraz model örgü çantalar değişik bir hava estirmektedir. Bunun için çantanın kol askı kısmını uzun örmeniz gerekir. Çanta modelleri iki ana şekilde ele alınır. Bunlar tığ ile yapılan çanta modelleri ve şiş ile yapılan çanta modelleridir. Size en kolay yöntem hangisi uygun ise hobinizi bu konuda geliştirmeli minyatür bir sanat işleyişini ele alacak güzellikte eserler ortaya çıkarta bilmelisiniz.

Özellikle örgü model çantalarda kristal model boncuk dizimi ve fermuar çantanın gerçeklik payını arttıracak, kaliteli bir sunumu ele alacaktır. Bu sene örgü model çantalar yok satmaya devam etmektedir. El yeteneklerinizi sevdiğiniz işler ile geliştirmesini bilmeniz gerekir.

El İşi Örgü Çanta Modeller Neler Konusuna Ait Etiketler

Bu Konuyu Sosyal Medyada Paylaş
loading...

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz

Yukarı Çık