El Örgüsü Havlu Kenarı Örnekleri

Evimizde özen ile kullandığımız şık havlularımızı süslemek ve çok daha güzel görünmesini sağlamak için yaptığımız havlu kenarı modelleri günümüzde çok farklı ve değişik modeller içermektedir. Bu sayede evinizde sade sade duran ve göze hoş görünmeyen tüm havluları şık bir hale dönüştürebilirsiniz.

Havlu kenarı dantelleri özellikle iki renk ağırlıklı yapılan ve havlunun renk tonuna göre ayarlana modeller olduğu zaman daha alımlı olmaktadır. Banyonuzun tonuna göre bir havlu ve kenarına aynı tonların koyusu ya da açığı bir kenar oyası diktiğiniz zaman çok daha değişik bir görüntü ortaya çıkacaktır. Bu sebeple siz de havlularınıza farklılık katabilir ve hoş bir hava ekleyebilirsiniz. Havlu kenarı hem zevkli hem de kullanımı çok hoş bir aksesuar olduğu için tüm evlerin banyolarında sıklık ile görebilirsiniz.2014 havlu kenarı modelleri daha çok taşlı ve renkli olarak göze batmaktadır. İki yâda daha fazla rengi bir arada barındıran ipler ile yapılan bu dantel modelleri ile baharı karşıladığımız şu günlerde banyonuzu cıvıl cıvıl bir hale dönüştürebilirsiniz. Havlu kenarı modelleri ile siz de çok keyifli tasarımlar yaparak evinize farklı havalar katın.

El Örgüsü Havlu Kenarı Örnekleri

Havlu kenarı birçok bayanın çok eskilerden bu güne sıkı ile yaparak havlularını süslediği oyalardır. Bu sene renkli ve taş işlemeli modeller öne çıkmakta ve göze batmaktadır. Bu modelleri banyonuzun renk tonlarına yakın renkler ile kombin edebilirsiniz.

Bu Konuyu Sosyal Medyada Paylaş
loading...

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz

Yukarı Çık