En Trend 2017 Çeyizlik Lif Modelleri

En Trend 2017 Çeyizlik Lif Modelleri

 

en-trend-2017-ceyizlik-lif-modelleri

2016 yılının son aylarını yaşadığımız şu günlerde herkes yeni yılda neler moda olacak çok merak ediyor. Örgü tekniklerinden tutun da bu örgülerle yapılabilecek en yeni modellere kadar sitemizde sizlerin beğenisine sunmaya devam ediyoruz. Bu örgü modellerinden hanımların en çok aradığı konulardan birisi de şüphesiz çeyizlere koyulan lif modelleri. Örgü lif modelleri yeni yılda nasıl bir değişim izleyecek? Hangi örnekler lif örmek için kullanılacak? Tüm detayları bu yazımızda bulabilirsiniz.

2017 yılında öncelikle örnek olarak çiçekli desenler daha çok tercih edilecek. Kız çeyizlerinin olmazsa olmazı floryal desenler aslında bu yıl liflerde daha da modernize edilmiş durumda. Renkli yün iplerle örülen liflerden bazılarında örme sırasında çiçek deseni oluşturulurken, bazıları düz örüldükten sonra üzerine işleme ya da çiçek motifleri örülüp dikilmek suretiyle elde edilebilen modellerden oluşmaktadır. Özellikle daha sade bir çeyiz ya da bohça hazırlamak isteyenler 2017’de tercihlerini tek bir gülden oluşan modellerden yana kullanacağa benziyor. Bir diğer çok tercih edilen lif modeli kalpli örülen tığ işi lifler dir. Bu modeller çeyiz için oldukça şık durmaktadır. Mutlaka çeyiziniz de bir tane bulundurmanızı öneriyoruz. Düz şekilde örülen lifler dışında ele giyilebilen lifler de mutlaka çeyiziniz de bulunmalıdır. Eldiven şekilli modeller kadar sadece ele geçirilebilen dikdörtgen ya da kare olarak örülmüş modeller de 2017’de çeyizlerin baş tacı olacak.

Bunun dışında elbise, hayvan ya da saksı gibi çok farklı şekillerde lif modelleri de örülmektedir. Bu yazının altında verdiğimiz galeriden en güzel 2017 lif modelleri görebilir, seçtiklerinizi örerek şık bir çeyiz hazırlayabilirsiniz. Ayrıca sizin de değişik tasarımlarınız varsa yorum kısmından düşüncelerinizi, örneklerinizi ve yorumlarınızı bizlere iletebilirsiniz. Unutmayın her şeyin paylaştıkça zenginleştiği bir platform dasınız.

En Trend 2017 Çeyizlik Lif Modelleri Konusuna Ait Etiketler

Bu Konuyu Sosyal Medyada Paylaş
loading...

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz

Yukarı Çık