Eski Tişörtlerden Çanta Yapımı

Eski Tişörtlerden Çanta Yapımı

 

eski-tisortten-canta-yapimi

Eskiyen kıyafetlerimizi atmak yerine bunu değerlendirmek en akılıca yapacağımız bir iştir. Bunlar ne olabilir, eski tişörtler, kot pantolonlar kot ceketler, deri ceketler ve kazaklar. Bunları atmak yerine kenara saklamak ve daha sonra muhteşem çantalar yapmak sizi hem eğlendirecek hem de sosyal yaşantınızda bu çantaları kullanmanıza katkıda bulunacaktır. Kullanmadığınız tişörtünüzün yeni olan kısmını çanta yapacak şekilde kesin. Kesim işlemini kafadan yapmayın bunu öğrenmenin yollarını arayın. Mesela çanta kesimi nasıl yapılır videolarını izleyin. Bu etkili yöntemdir. Daha sonra kullanmadığınız pantolonların düğme, fermuarlarını kesin.

Çanta yapımında size yardımcı olacak araçlardır. Elinizde kalan kristal boncukları pulları koleksiyonlarınız da var ise hazır almadan kullanabilirsiniz. Tişörtler kazaklar bir gün çok işinize yarayacağınızı hiç düşünmezdiniz değil mi? Aslında attığımız birçok eski şeylerden gelir bile elde edebiliriz. Eğer hobiye merakımız varsa ve bunu geliştirme yolunda isek çok değişi aksesuarlar ve takılar yapabiliriz. Tişörtler zaten çanta şeklini alacak dikime mevcuttur. Siz sadece onun altına bir deri kumaş ya da kalınca bir kot kumaş dikerek ağır bir hava estirebilir, gerçeklik payı kazandırabilirsiniz. Tişörtlerinizin üzerine sevimli tavşan, meyve ya da hayvan figürleri çizerek boncuklar ile süsleyin. Çantada değişik bir model yapmak ve bu sizin emeğiniz ile oluşması büyük bir yetenektir. Kendinize ve ya sevdiklerinize el emeği çanta yapabilir görünüşünüzün altında yatan dev yeteneği ortaya çıkartabilirsiniz.

Çanta için kullanacağınız gerekli malzemeler, eski tişört ve ya pantolonlar, deri kumaş, keçe, kaliteli yapışkan, boncuk, pul, kristal boncuklar, tığ işi iplikler, kullanmadığınız düğme ve fermuarlar. Ve aklınıza gelecek değişik ürünler ile evde kendinize özel bir çanta tasarlayabilir bu yeteneğinizi geliştirerek ileriki zamanlarda kendi atölyenizi açarak işinizi büyütebilirsiniz. İstedikten sonra her şey en güzel modeller ile yapılır. Bunu siz yeter ki gönülden isteyiniz.

Eski Tişörtlerden Çanta Yapımı Konusuna Ait Etiketler

Bu Konuyu Sosyal Medyada Paylaş
loading...

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz

Yukarı Çık