Evde Sıkılana Hobi Tavsiyeleri

Evde Sıkılana Hobi Tavsiyeleri

evde-sikilana-hobi-fikirleri

Eğer siz de evde yapacak bir şey bulamıyorsanız, kitap okumak, dizi ve film izlemek sizi eskisi kadar mutlu etmiyorsa, sıkıntıdan evinizin her yerini dip bucak temizlediniz fakat hala mutlu olamıyorsanız buyurun size birbirinden farklı hobi tavsiyeleri. Evde sıkılana hobi tavsiyeleri yazımızın ilk hobi tavsiyesi gravür oyma. Bunu yapmak için çok fazla malzemeye ihtiyacımız yok. Sade ve motifsiz bir kupa fincan veya porselen bir anahtarlık bir de gravür oyma kalemi. Gravür oyma kalemini kullanarak fincanların veya anahtarlıkların üzerine istediğiniz motifi ve yazıyı işleyebilirsiniz. Keçeden Süs Eşyası Yapımı Eğer biraz el beceriniz varsa keçeden süs eşyası yapımı konusunda çok fazla zorlanmayacağınıza bahse girerim. Metresi dört beş tl’ yi geçmeyen keçelerden rengarenk satın alarak buzdolabı magneti, kapı süs, ayakkabı ve toka süsü, kız çocuklarınıza eğlenceli broşlar yapabilirsiniz.

evde-sikilana-hobi-fikirleri-boyama

Keçe ile yapabilecekleriniz bunlar ile sınırlı değil. Kendinize harika bir cüzdan, çanta veya kıyafetinize değişik aksesuarlar yapabilirsiniz. Yaptığınız bu eşyaları inci boncuklarla süsleyebilirsiniz. Ayrıca keçeden beşik üzerine çok güzel dönence yapabilirsiniz. Bunları kendi başınıza yapamayacağınızı düşünüyorsanız bir çocuk gelişimi kursunda hepsini öğrenebilirsiniz. Evde Sıkılana Hobi Tavsiyeleri, Parti aksesuarı yapımı harika bir hobi seçeneği. Üstelik bu tercihinizi paraya da çevirme imkanına sahipsiniz. Yeni doğan bebekler için bebek şekeri yapımı ve oda süslemesi, diş partisi süsleri, doğum günü, evlilik yıl dönümü, anneler günü ve daha bir sürü gün için parti süsleme aksesuar yapımları sayesinde harika paralar kazanabileceğiniz gibi evde boş oturduğunuz günlere de bir son vermiş olacaksınız.

evde-sikilana-hobi-fikirleri-canta-yapimi

Bunun için gerekli tüm malzemeleri bijuteri toptancılarında bulma imkanınız var. Ayrıca internet üzerinden de temin edebilirsiniz. Evde Sabun Yaparak Sadece Sıkıntınızdan Kurtulmayın Evde sabun yaparak sadece sıkıntınızdan kurtulmayın aynı zamanda para da kazanın. Değişik renklerde mis kokulu sabunlar yaparak hem kendi evinize hem de ticari amaçlı aksesuar gibi sabunlar yapabilirsiniz. Örneğin sabun meyveler bunun için en güzel örnek olarak gösterilebilir. Onları hasır bir sepetin içine koyarak farklı boyutlarda değişik paralara satabilirsiniz. Banyo, mutfak gibi alanlarda hem mis kokulu hem de şık görüntülü birer aksesuarınız olacak. Hem de onları siz yapmış olacaksınız. Evde Sıkılana Hobi Tavsiyeleri Evde Elişi Bebek Yapımı Son zamanların en popüler hobilerinden olan evde el işi bebek yapımı sayesinde anneler hem kızlarına bir hatıra bırakabiliyor hem de bu işten harika gelirler elde ediyorlar.

evde-sikilana-hobi-fikirleri-el-sanati

Değişik çizgi film karakterlerini bile bu şekilde tasarlayıp örebiliyorlar. Üstelik satışı da çok güzel olan bu bebekleri AVM gibi büyük alışveriş yerlerinde ve semt pazarlarında bulabilirsiniz. Genellikle orlon tığı kullanılarak örülen bebekleri yapmak için ip aldığınız yerden bilgi alabilirsiniz. Gerekli malzemeleri numaraları ile size temin ederler. Evde Butik Pasta Yapımı Evde butik pasta yapımı için genellikle hanımlar önce bir kursa gitmeyi tercih ederler. Ama bunun için elinizde gerekli malzemeler ve kalıplar olduğu sürece bir kursa gitmenize gerek olmadığını düşünüyorum. Çünkü butik pastalar genellikle renkli şeker hamuru ile kaplandıktan sonra üzerlerine konsept oluşturularak tamamlanır.

evde-sikilana-hobi-fikirleri-orgu-susleme

Evde Sıkılana Hobi Tavsiyeleri Konusuna Ait Etiketler

Bu Konuyu Sosyal Medyada Paylaş
loading...

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz

Yukarı Çık