Evde Toka Yaparak Nasıl Para Kazanılır

Evde Toka Yaparak Nasıl Para Kazanılır

 

evde-toka-yaparak-nasil-para-kazanilir

Hobi olarak başladığınız el sanatlarını hiç gelire çevirmeyi düşündünüz mü? Evde kendi yöntemleriniz ile yapacağınız tokaları satarak ek gelir elde etmenin avantajlarından yararlanabilirsiniz. Örneğin öğrencilere göre bir ek işi ne olabilir sorulduğunda akla ilk gelen evde toka ve takı yapma işleridir. Aksesuarları kendi tarzınız ile şekillendirerek para kazanmayı denediniz mi bu sizin için etkili bir yöntem olabilir. Bu iş, oldukça kolay her bayanın severek taktığı aksesuar ürünlerindendir.

Bu nedenle toka yapmayı seviyorsanız bununla güzel gelirler elde edebilir belli tuhafiyelere ya da ucuzluk yerlerine satmak için tekliflerde bulunabilir bunu iş haline getirebilirsiniz. Nasıl mı? Birinci kural malzemeden kaçmamak, ikinci kural sabırlı olmak, üçüncü kural ise fark yaratmak ve değişik sunumları ortaya çıkartmayı bilmektir. Bütün bunları kendinizde buluyor, yeteneğinize güveniyorsanız oldukça şanslısınız demektir. Evde toka yapmak için malzemelerinizi tam olarak almanız gerekir. Kristal boncuklar, süslemeli ipler ve değişik kaliteli kumaş tokanın esnekliğini sağlamak için bebek lastiği, iğne iplik ve makas.Artık burada hayal gücünüzü kullanacak değişik bir yol izleyerek bayanlara şık tokalara tasarlayacaksınız. Her gün on tane kadar toka yapsanız bile size cep harçlığınızı rahatlıkla çıkartacak, üstelik hobi dünyanızda daha yetenekli bir el ustası olmanız da katkıda bulunacaktır.

Tokaları hangi malzemelerden yapacaksınız sizlere bu konuda birkaç örnek vermek istiyoruz. Kolay yapılan toka modellerinde keçeden yapılan tokalar oldukça kolaydır. Deri kumaşlardan fiyonk şeklinde saç tokası yapabilirsiniz. Örgü örerek değişik bir saç tokası yaparak üzerine kristal boncuklar dikebilirsiniz. Taşlarla saç bandı yapabilirsiniz. Rulo dan toka yapabilirsiniz. Kaliteli kadife kumaşlardan lastik bağlama tokalar yapabilirsiniz Püskül süsleme tokalar yapabilirsiniz. Aklınıza o an içi ne geliyorsa ise çeşitli malzemelerden tokalar yapabilirsiniz.

Evde Toka Yaparak Nasıl Para Kazanılır Konusuna Ait Etiketler

Bu Konuyu Sosyal Medyada Paylaş
loading...

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz

Yukarı Çık