Gülkurusu İğne Oyası Çiçek Motifi

Gülkurusu  İğne Oyası  Çiçek Motifi 

İğne oyası çiçek motifi ile yapılan havlu yazma fiskos vs gibi eşya ünümüzde hala kullanılmaya devam edilmektedir. Bu gün size her kesin kolaylıkla yapacağını düşündüğümüz İğne oyası ile çiçek yapılışı ile karşınızdayız. İğne oyası ile yapılan çiçek motifini resimli anlatımlı iğne oyası örneğin sizlerle paylaştık. Resimlere bakarak iğne oyası çiçek motifini kolaylıkla yapabilirsiniz. İğne oyası bilen her bayanın severek yapacağı bu kolay seyrine doyum olmayan çiçek motifi iğe oyası örneği ile harikalar yaratabilirsiniz. İğne oyası çiçek yapılışının anlatıldığı bu resimli paylaşımımız da sizde Resimleri inceleyerek bu örneği hemen çıkarabilirsiniz.. İğne oyası biliyorsanız bu resimleri inceleyerek bu çiçekli iğne oyası örneğini kolaylıkla çıkarmanız mümkün. Aklınıza takılanlar ile ilgili sorularınızı sitemizin yorum kısmından bizlere sorabilirsiniz.Gül-kurusu-çiçek-motifi

Aşağıda sizin için hazırladığımız örnekleri inceleyebilirsiniz. Bu anlamda iğne oyası yapmayı bilen herkes sitemizdeki resimli iğne oyası çiçek motifi yapımı ile ilgili resimleri inceleyerek çiçekli iğne oyasının nasıl Biz sizin için kolaylık olsun diye bu örneğin yapılışını aşağıda resimli olarak sizler ile paylaştık. Siz de aşağıdaki resimleri inceleyerek İğne oyası ile aşağıda sizin için hazırladığımız örnekleri inceleyebilirsiniz. Resimleri yakından incelediğinizde iğne oyası örneklerinin nasıl yapıldığını kolaylıkla öğrenmeniz mümkün. Örneğimiz resimli anlatımlı olduğundan resimleri ayrıntılı olarak inceleyerek aşağıdaki iğne oyası örneğinin nasıl yapıldığını anlayarak sizde bu örneği hemen yazma ya da yemeni kenarına işleyebilirsiniz. Daha fazla sayı da iğne oyası örneği çıkarmak k istiyorsanız sitemizi sık kullanılanlara ekledikten sonra bizi takip edebilirsiniz.

İğne oyası paylaşımlarımızın resimli olarak paylaşmamızın en önemli nedenlerimizden biride siz değerli ziyaretçilerimiz den bizden İğne oyası örneklerini resimli olarak paylaşmamızı istemeniz.  Bu yazımızda da yine farklı bir çiçekli iğne oyası örneği anlatımı ile sizlerleydi. . Bu pembe renkli çiçek oyası yapılışı ile çiçek motifinin oyasının nasıl yapıldığını resimleri inceledikten sonra yaparak kolaylıkla öğreneceksiniz.  Siz de aşağıdaki adım resimleri inceleyerek pembe çiçekli iğne oyası modelinin nasıl yapıldığını sizde öğreneceksiniz. Sizde, resimli çiçek motifi iğne oyası yapımı ile ilgili resimleri inceleyerek bu örneği hemen çıkarabilirsiniz. Daha önce hiçbir yerde görmediğiniz iğne oyası modellerine yine sitemiz üzerinden hem de tek tıkla ulaşabilirsiniz. Bu anlamda iğne oyası yapmayı bilen herkes sitemizdeki resimli iğne oyası yapımı ile ilgili resimleri inceleyerek iğne oyası ile  çiçek motifi nasıl yapıldığını kısa sürede öğrenebilir Şimdi sizlere iğne oyası ile yapılan çiçekli iğne oyası yapımının tek tek anlatıldığı görselleri sizler ile paylaşıyoruz.

 

Bu Konuyu Sosyal Medyada Paylaş
loading...

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz

Yukarı Çık