İğne Oyası Havlu Kenarı Modelleri

İğne Oyası Havlu Kenarı Modelleri

 

igne-oyasi-havlu-kenari-modelleri

İğne oyası hoş ve zarif görünümüyle çeyizlik olarak yapılan her el işinde kullanılmaya müsait bir teknik. Kullanım alanının bu kadar geniş olmasının en önemli nedenlerinden bir tanesi de kesinlikle modern şıklığı yansıtan yapısıyla günümüzün modern anlayışına çok uygun olması. İğne oyalarının zarifliğini havlu kenarlarınız da kullanarak bu şıklığı banyo dekorasyonunuza dahil etmek istiyorsanız bu yazımızda sizlere birbirinden hoş iğne oyası havlu kenarı modellerini sunuyoruz. Mutlaka içinden beğenerek yapmak istedikleriniz olacak.

İğne oyası modelleri genellikle havluda yer alan desenlere uygun olarak ve o desenlerdeki renkler kullanılarak yapılmaktadır. Örneğin havlunuzun bir gül işlemesi varsa iğne oyası içinde bir gül motifi yapılmaktadır. Diğer yandan eğer düz bir renk havlunuz varsa bu durumda renge uygun ve zevkinize göre herhangi bir örneği seçmeniz mümkündür. Bir diğer dikkat edilmesi gereken husus ise havlunun kullanım alanıdır. Eğer misafir ya da çeyizlik olarak kullanılacak bir havluysa günlük kullanım için hazırladıklarınız dan daha özenli iğne oyası motifleri seçmeniz daha uygun olacaktır. En trend iğne oyası havlu kenarı modelleri arasından beğendiğiniz bir tanesini seçerek harika havlular yapabilirsiniz. Galeriden de anlaşılacağı üzere son yıllarda havlu kenarlarında en çok kullanılan iğne oyaları çiçek motiflerinden oluşuyor.

Özellikle renkli modeller ise çok moda. Bunun yanında çok daha modern motifleri de görmeniz mümkün. Aslında modernden kastımız daha geometrik şekillerle minimal çizgiyi yakalamış tasarımlar. Bunlara en iyi örnek ise düz renklerle yapılan üçgen şekilli klasik iğne oyası motifleri. Çeyizlik iğne oyası havlu kenarlarının son trendi ise kesinlikle dantel halkalarıyla yapılan boncuklu modeller. Bohçalara koymak için de bu sözünü ettiğimiz modeller çok uygun ve çok şıklar. İğne oyası modelleri arasından mutlaka kendinize uygun bir tane bulmanız mümkün, çünkü motifler çok çeşitli.

İğne Oyası Havlu Kenarı Modelleri Konusuna Ait Etiketler

Bu Konuyu Sosyal Medyada Paylaş
loading...

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz

Yukarı Çık