İğne Oyası İle Takı Nasıl Yapılır?

İğne Oyası İle Takı Nasıl Yapılır?

iğne-oyası-etnik-takı-tasarımları2016 Modası İğne Oyası Etnik Takı Yapımı

Bol renkli giysilerin ve bol takının moda olduğu yaz sezonunda, etnik giysi ve takılar da oldukça fazla kullanılmaktadır. Evde boş vaktini değerlendirmek için değişik aktiviteler arayan bayanların, zevk alarak yapacakları iğne oyası takılar, kendi kullanımınız ve sevilen insanlara hediye etmek için idealdir. El emeği ile yapılan bu değişi takılar, kullanırken sizi ve hediye edilen kişiyi de mutlu edecektir. Ceket ve düz renk gömlekler ile kullanılan bu takılar size ayrı bir şıklık katar.

İğne Oyası Takı Yapmayı Nasıl Öğrenilebilir?

Dikiş dikmeyi öğreten kurslar gibi iğne oyası yapmayı öğreten kurslar vardır. Bulunduğunuz yerdeki bir kursa kayıt yaptırarak, kısa süre içinde iğne oyası öğrenme olanağınız bulunmaktadır. Şekeri andıran renkli iğne oyası ipleri ile uğraşmak stresinizi alarak, sizi mutlu eder. İğne oyası yapımı, diğer el işlerine göre daha zordur fakat öğrenirken yapacağınız küçük parçaları bile hazır alıp kullandığınız takılara monte ederek değişik bir görüntü oluşturma şansınız olacaktır.

Evde Bulunan Yazma Kenarlarındaki Oyalardan Takı Oluşturmak

Orgu-Taki-Modelleri

Aile büyüklerinden kalma oyalı yazmalar, hepimizin evinde bulunur. Ortası eskiyen ama atmaya kıyamadığımız bu yazmaların, kenarları dikkatlice kesilerek şık bir takıya dönüştürülebilir. Zaten yeterince uzun olan bu oyalı kenarlara, hiçbir şey ilave etmek gerekmeyecektir. Sadece boynunuza dolanacak kadar, üst üste sarmak yeterli olacak ve zengin bir görüntü oluşturacaktır.

İğne Oyası İle Takı Nasıl Yapılır? Konusuna Ait Etiketler

Bu Konuyu Sosyal Medyada Paylaş
loading...

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz

Yukarı Çık