İğne Oyası ile Yapılan Mendil Örnekleri

İğne Oyası ile Yapılan Mendil Örnekleri

İğne oyası ile yapılan mendiller günümüzde hala kullanılmaya devam edilmektedir. Özellikle bebek mevlitlerinde kız çeyizlerin olmazsa olması olan İğne oyası ile yapılan mendi kenarı örnekleriniz sizlerle paylaşmaya devam ediyoruz. Dahası var  İğne oyası ile yapılan mendil kenarı örnekleri aynı zamanda, salon takımlarından tutunda vitrin takımları, sehpa ve fiskos örtüleri, içinde kullanılmaktadır. İşte size resimleri ile en güzel iğne oyası mendil örnekleri! El işi ile uğraşan maharetli hanımların mutlaka öğrenmesi i gerekenler iğne oyası örneklerinden biri de İğne oyası ile yapılan mendil kenarıdır Vitrin takımları, yazımızın üst paragrafında belirttiğimiz üzere  bebek mevlit  ve çeyizlerin olmazsa  olmazı  olan iğne oyası örneği biraz uğraştırıcı olsa da yapıldıktan sonra bu  uğraş ve zahmete  değdiğini sizde göreceksiniz. İğne oyası ile yapılan mendil ve örtü kenarları çok daha kibar ve güzel  görünüyor.  Her bayanın yapacağı el işi değildir iğne oyası Sabır ister hüner ister dikkat ister  emek. Daha da önemlisi severek yapılması gerekir. Kadınlar biraz hayal gücü biraz maharetli odlumu ortaya seyrine doyum olmayan iğe oyası örnekleri çıkabiliyor. Şimdi sizlere iğne oyası ile yapılan bir Mendil kenarı örneklerini paylaşıyoruz. Umarım bu örnekler hoşunuza gider.

İğne-oyası-mendilleri

İğne oyası ile yapılan mendil , kenarı örnekleri tığ işi  yada mekik oyası işlerine  kıyasla çok daha zor ve beceri gerektiren bir iştir. Diğer iğne oyası örneklerine kıyasla  dediğimiz gibi  çok daha bilgi beceri gerektiren iğne oyaları, emek ve özen gerektirmektedir. İne oyakarında mutfak örnekleri arasında yüksek tarzda tercik edilen modelleri yaptığımız şekilde görmeden gitmemenizi tercih ederiz. İçlerinde mutlaka hoşunuza gidecek bir model vardır. Bu birbirin den güzel mendil kenarı oyası yapılışını öğrenmek için resimleri bakmanız yeterli zaten iğne oyası yapmayı biliyorsan bu örneğide rahat bir şekilde çıkartabilirsiniz. Bizde bu nedenlegenel olarak bu örnekleri size sunarken çok dikkatli olmayaı göz önünde tutuyoruz.

Siz de aşağıdaki resimleri inceleyerek  İğne oyası ile yapılan mendil , kenarı örneğinin yapılışı   hakkında detaylı bilgi sahibi olabilirsiniz.   Bir alt kısımda sizlere yaptığımız örnekleri inceleyebilirsiniz. Ayrıca  resimli anlatım kullandığımızdan bu modeli yaparken rahat bir şekilde sizde en kolay şekilde daha doğrusu yapabileceksiniz. Sizde bir çok iğne oyası  örneğinin bir arada olduğu sitemizde bu sayade birbirinden güzel iğne oyası modellerini daha iyi sayede yapabilrisiniz. İğne oyası yapmayı bilen herkes sitemizdeki çok görsel olarak iğne oyası modellerini göz gezdirerek daha kolay bir sayede işinizi tamamlayabilirsiniz.

Bu Konuyu Sosyal Medyada Paylaş
loading...

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz

Yukarı Çık