İğne Oyası Vitrin Takımı Örnekleri

Günümüzde her ne kadar vitrin kültürü kalmasa da, bu detayı mutlaka evlerinde kullanmak isteyen kişiler, şimdilerde hemen hemen her evde bulunan plazma ünitelerinin vitrin bölümüne sahip olanını satın almaktadırlar. Şimdiki gençler her ne kadar dantelden çok fazla hoşlanmasa da geçmişten bugüne varlığını sürdüren çeyiz kültüründe mutlaka danteller var olmaktadır. Özellikle Balıkesir ilinin Gönen ilçesi ile adını çok fazla duyuran iğne oyaları çok meşakkatli ve yapılması oldukça zor olan el işleridir.

Çeyizlerde genellikle var olan el işleri, vitrin takımları, yatak odası takımları ve masa örtüleri olmaktadır. Oldukça dikkat çeken vitrin takımları vitrinlerin görüntüsünü doldurmakta ve el emekleri vitrinlerde sergilenmektedir. İğne oyası vitrin takımı örnekleri; çok zarif ve kibar olmaktadır. Ufak ufak farklı desenlere sahip motiflerin birleştirilmesi ile elde edilen parçaların yanı sıra, birbirinden farklı desenlere sahip ve içten başlayarak büyütülen parçalarda vitrin takımlarının içerisinde yer alan modellere örnek olmaktadır.  İğne oyası vitrin takımı örneklerini el işleri dergilerinde veya internette rahatlıkla bulabilme imkânlarına sahip olabilirsiniz.

İğne Oyası Vitrin Takımı Örnekleri

Gerçekten yetenek ve sabır isteyen iğne oyası vitrin takımları, masa örtülerini ve örtü oyalarını eğer yeteneğiniz varsa kendiniz yapabilir yada çeyiz dükkânlarından satın alabilirsiniz. İğne oyası vitrin takımı örneklerini internette farklı çeyiz sitelerinde bulabilir buralardan yapılışını öğrenebilir yada beğendiğiniz modelleri satın alma şansına sahip olabilirsiniz.

Bu Konuyu Sosyal Medyada Paylaş
loading...

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz

Yukarı Çık