İğne Oyasında En Yeni Çiçek Motifler

İğne Oyasında En Yeni Çiçek Motifler

 

igne-oyasinda-en-yeni-cicek-motifler

İğne oyası gerek yapımı için çok emek sarf edilmesi gerekse de şıklığı ve zarafetiyle bayanların ilgisini her daim kazanmış ve kazanmaya devam etmektedir. İğne oyası oldukça ince bir şekilde yapıldığından bu oyayla oluşturulan çiçek motifleri hem çok zarif olmakta hem de üç boyutlu olarak kolayca yapılabilmektedir. Bu nedenle de iğne oyası 3 boyutlu çiçek motifleri gerçek çiçek görünümü vermektedir.

Birçok renk kullanarak çok çeşitli örneklerle oluşturacağınız çiçek motiflerini yazma, havlu kenarı, oda takımları hatta vazolarda dekoratif çiçekler olarak kullanabileceğiniz gibi bunlarla takı tasarımları yapmanız da mümkündür. Yazımızın sonunda sizler için büyük bir araştırmanın sonucu oluşturduğumuz zarif çiçek motiflerini çok beğeneceksiniz. Bu motiflerden fikir alarak tasarımlarınızı oluşturabileceğiniz gibi, seçtiğiniz bir modeli tasarımcılara gösterip yaptırmak istediklerinize referans olarak sizin için tasarlamasına ilham verebilirsiniz. Birbirinden şık yapımı zahmetli olsa da görselliği harika olan bu motifleri alternatif olarak çanta süslemelerin de de kullanabilirsiniz. Oluşturduğunuz çantalarla harika kombinler yaratabilir, hanımlar arasında göz kamaştıra bilirsiniz.

İğne oyasından çiçek motifleri oluşturmak yeni başlayan hanımlar için oldukça zorlanılan bir konudur. Bu nedenle böyle motifleri denemeden önce yeni başlayanların temel teknikleri öğrenmeleri aynı zamanda da öğrendiklerini ellerinin alışması için bir süre tekrarlamaları gerekmektedir. Ardından bu güzel motifleri öğrenmeniz çok daha kolaylaşacak, ayrıca daha muntazam oyalar yapmanız mümkün olacaktır. Hem bu çiçek motifleriyle kendi el işi tasarımlarınızı oluşturabilir hem de oluşturduğunuz tasarımları satarak aile bütçesine katkıda bulunabilirsiniz. Son olarak iğne oyalarını yapmaya karar veren bayanlara bir önerimiz de kullanacakları renkleri ve iplikleri çok kaliteliler arasından seçmeleridir. Çünkü güzel bir örneği çıkarmanın en önemli kuralı kaliteli malzemeden yararlanmaktır. Özellikle hercai menekşe motiflerinde parlak ve canlı renk ipleri seçmenizi öneriyoruz.

İğne Oyasında En Yeni Çiçek Motifler Konusuna Ait Etiketler

Bu Konuyu Sosyal Medyada Paylaş
loading...

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz

Yukarı Çık