Kadınların Yaptığı Moda Hataları

KADINLARIN YAPTIĞI MODA HATALARI

Moda ve trendlere uymak isterken bazı hatalara düşen kadınlar,çoğunlukla bu kusurlarının farkında olmayabiliyor.Olduklarından kilolu görünenler,yaşlı görünenler veya rüküş olanlar yaptıkları hatalardan dolayı böyle bir durumda kalırlar.Peki nedir bu hatalar…?
En sık yapılan hatalardan biri yaşına uygun giyinmemek olarak bilinir.50’sinde ultra mini giymek isteyen bir bayanın vücudu ne kadar fit olursa olsun mini etek onu olduğundan yaşlı gösterecektir.Yaşına uygun bir kombin doğru bir seçim olacaktır.Moda diye birçok kombini birbirine karıştırmamak gerekir.Bazen klasiklerden vazgeçmemek daha iyidir ve eğer ilgilenecek zamanınız yoksa kot pantolon,mokasen,beyaz gömlek gibi klasik parçalar daima hayat kurtarır.

Zayıf görünmek için asla dar elbiseler tercih edilmemelidir.Tayt giymek konusunda da oldukça dikkatli olunmalıdır.Fazlalıklarınız varsa mutlaka tunikle bunları kapatabilirsiniz.

Demode parçalardan da kurtulmak en önemli çözüm yoludur.Modası geçen kıyafetler muhakkak gardıroptan elenmelidir.Ayrıca renk uyumu konusuna da fazla takılı kalınmamalıdır.Mor ile kırmızı veya siyah ile pembeyi kombinlemekten çekinmeyin.

kadinlarin-yaptigi-moda-hatalari

Vücudu tanımakta kadınlar için çok önemlidir.Kalın bacakları olanlar kalem etek yerine kesinlikle salaş pantolonlar ve etekler giymeleri oldukça önemlidir.Kollar kalın olduğunda da kolsuz dar tişörtler ve bluzlar yerine yarasa kol tarzı bluzlara yönelmek doğru bir seçenektir.Böylelikle hem daha şık hem de ortalama 5 kilo daha zayıf görünmek mümkün olacaktır.

Kadınların Yaptığı Moda Hataları Konusuna Ait Etiketler

Bu Konuyu Sosyal Medyada Paylaş
loading...

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz

Yukarı Çık