Karaoke Hobisi

Karaoke Hobisi

İlk karaokemdi. Ne kadar heyecanlandığımı anlatamam. Daha cesaretli olan arkadaşımın beni kışkırtması olmasa, hiç de öyle bir çılgınlık yapmaya niyetim yoktu. Kalbim sanki âşık olmuşum gibi, deli gibi çarpıyordu.

İlk Karaoke Heyecanı

   Adımızı yazdırdık sunucuya önce. Sonra nasıl olsa çağırmazlar ümidiyle, devam ediyordum eğlenmeye. Bir köşede eve dönmeyi planlarken, ismimizi anons ettiklerini duydum. Uzun süredir o kadar heyecanlandığımı hatırlamıyorum doğrusu. Gidiş yolu uzadı uzadı…Sonunda sahnedeydik işte. İyi ki ne olur ne olmaz diye bir fıçı birayı devirmişim. Yoksa halim nice olurdu.

Hiç vakit kaybetmeden şarkıyı girdiler. Akabinde jenerik müziği tüm coşkusuyla tepemde çalmaya başlamıştı bile. Kalp atışlarımın mikrofondan duyulmamasını umut ederek, şarkıyı söylemeye başladım. Kendi sesimi duymuyordum. Nasıl söyledim, sesim nasıl çıktı, söyleyebildim mi hiç hiç bilmiyorum. Epey güzel olsa gerek ki, bayağı bir alkış almıştık. Ne zormuş şu sahne olayları. Çok heyecanlıydı, bir o kadar da zevkli.

Sonra bir daha bir daha, yani defalarca karaoke yaptım. “Sahne tozu yutan iflah olmaz”, derlerdi de inanmazdım. Şimdi diyorum ki, iyi ki yapmışım. İyi ki cesaret edip de o ilk adımı atıp, sahneye çıkmışım. Yoksa şu hayatta yapmak isteyip de yapamadığım bir duygu olarak kalacaktı karaoke.

karaoke-hobisi

Bu Konuyu Sosyal Medyada Paylaş
loading...

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz

Yukarı Çık