Nar Çiçeği İğne Oyası Yapılışı

Nar Çiçeği İğne Oyası Yapılışı

Bu gün sizlerle İğne Oyası ile  Nar Çiçeği Yapılışı çiçeği yapımı ile anlatımlı örekelerimizi paylaşacağız. Her renkten yapılabilen iğne oyası ile yapılan narçiçeği örneğini Yazma, tülbent, yemenileriniz de süsleyebilirsiniz. Şimdi sizlere iğne oyası ile yapılan Nar Çiçeği İğne Oyası Yapılışı ile ilgili resimleri paylaşıyoruz. Umarım bu örnekler hoşunuza gider.  Siz de aşağıdaki resimleri inceleyerek örneğinin yapılışı hakkında detaylı bilgi sahibi olabilirsiniz.   Aşağıda sizin için hazırladığımız örnekleri inceleyebilirsiniz. Bu anlamda iğne oyası yapmayı bilen herkes sitemizdeki resimli iğne oyası yapımı ile ilgili resimleri inceleyerek iğne oyasının nasıl yapıldığını kısa sürede öğrenebilir Şimdi sizlere iğne oyası ile yapılan bir iğne oyası örneklerinden oluşan görselleri sizler ile paylaşıyoruz.

Ayrıca  resimli anlatım kullandığımızdan bu modeli yaparken hiç zorlanmayacaksınız ve iğne oyası örneklerinin   kolaylıkla nasıl yapıldığını sizde öğreneceksiniz. Sizde bir çok iğne oyası  örneğinin bir arada olduğu sitemizde iğne oyası örnekleri sayesinde birbirinden güzel iğne oyası örneği yapabilirsiniz.  Sizde en güzel iğne örnekleri arasında yer alan Nar Çiçeği İğne Oyası örneklerini örtü kenarı ve yazmalarınızda kullanabilirsiniz. Biz sizin için kolaylık olsun diye bu örneğin yapılışını aşağıda resimli olarak sizler ile paylaştık. Örneğimiz  resimli anlatımlı olduğundan resimleri ayrıntılı olarak inceleyerek aşağıdaki Nar çiçeği iğne oyası örneğinin nasıl yapıldığınız çarçabuk öğrenebilirsiniz.

İstediğiniz renkteki iplikler kullanarak, yapacağınız  Nar Çiçeği İğne Oyası Yukarıdaki resimlerde iğne oyası yazmanın nasıl yapıldığı  resimler ile  sırasıyla anlatılmaktadır. Bu güzel iğne oyası örneğinin ayrıca yapılışı çok kolay ve zahmetsizdir. Resimleri incelediğiniz de sizde bunu göreceksiniz. Vitrin takımlarından tutunda yazma, yemeni, havlu kenarı vitrin takımı, fiskos ve daha bir çok yerde kullanacağınız bu örnek belki  biraz uğraştırıcı olsa da yapıldıktan sonra bu  uğraş ve zahmete  değdiğini  görmek sizi ayrıca mutlu edecek. İğne oyası ile yapılan her şey çok daha kibar ve güzel görünüyor.  Yukarıdaki resimlerde iğne oyası yazmanın nasıl yapıldığını sırası ile göstermektedir. Bu güzel yazma modelinin yapılışı çok kolay ve zahmetsizdir. Resimleri incelediğiniz de sizde göreceksiniz. Siz de başörtü havlu, fiskos,  ve yazmalarınızın kenarlarını süslemeden önce  aşağıdaki iğne oyası örneklerini incelemeden geçmeyin. Bu örneğimizde anlatımlar görseller ile desteklenerek. Anlatılmıştor. Resimleri yakından incelediğinizde iğne oyası örneklerinin nasıl yapıldığını kolaylıkla öğrenmiş olursunuz. Bu nedenle iğne oyasını az bilenlerin bu örnekleri kolaylııkla yapabileceğini söylemek isteriz.

Nar Çiçeği İğne Oyası Yapılışı Resimleri

Bu Konuyu Sosyal Medyada Paylaş
loading...

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz

Yukarı Çık