Online Oyun Hobisi

Online Oyun Hobisi

Evet artık bu dönemlerde çocuklar, gençler ve hatta büyükler online oyunlara merak sarmışlardır. İnterntte vakit geçirmek için online oyunlar oynuyorlar. Peki Ne Tür Oyunlar? Bunlar; Savaş, Aksyon, Macera, Strateji, Bilimkurgu, Spor, Fantastik ve Sanal Yaşam gibi tür oyunlardır. Peki ilk sırada ne tür oyun geliyor ? sorusuna cevabımız ; Savaş / Aksiyon dur.

Online Oyunlar

Bu tür oyunları milyonlarca kişi oyunuyor ve bu oyunlar gerçekten de bağımlı yapıyor. Bilimsel bir gerçek çocukların ders olan ilgisizliği azalıyor ve derslerinde başarısız hale geliyor sınıfta kalma gibi olaylarda oluyor. En kötüsüde kendisi’nin gözleri bozuluyor. Nedeni ise bilgisayar ekranına saatlerce dinlenmeksizin bakmasıdır. Sağlıklı ve Başarılı haytınızı geçirmeniz dileğiyle.

Evet artık bütün gençler bu tür oyunları oynuyorlar. Bizler bu tür oyunları çok oynamamalıyız, hem kendi sağlığımız için hemde derslerimizde ve iş hayatımızda başarılı olmamız için gereklidir bu önlem. Günde bu tür oyunlar 1 veya 2 hadi en fazla 3 saat olsun tabi bu saatler arası sürekli oynamamalıyız dinlenerk oynamalıyız sağlığımız için.

online-oyuncular

Online Oyun Hobisi Konusuna Ait Etiketler

Bu Konuyu Sosyal Medyada Paylaş
loading...

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz

Yukarı Çık