Örgü Battaniye Modelleri

Örgü Battaniye Modelleri

Battaniyeler her mevsimde ev yaşamımızda kullandığımız ve oldukça işlevsel bir ev eşyası. Örneğin bu battaniyeleri yaz mevsiminde serin bir sabah için kullanırız, ilkbahar mevsiminde ne olacağı belli olmayan havalarda ve özellikle de yağmur yağarken sıcak bir içecekle beraber dizlerimizin üstünden eksik etmeyiz. Kış ve sonbahar mevsimlerindeyse battaniyemiz her zaman bizimledir.
Evlerimizde kullandığımız eşyanın şık olması her zaman önceliğimiz. Bu nedenle de örgüden yapılan battaniyeleri çok seviyoruz. Bu battaniyeler hem kullanışlı hem de çok şık. Renkleriyle evimizin havasını değiştirmek ve sıcacık bir hava katmakta da bu battaniyeler birebir.
Bebeği olan bayanlar içinse örgü bebek battaniyeleri bebek eşyaları arasında olmazsa olmaz bir parça. Özellikle de bebekler için örülen pembe, kırmızı, sarı ya da mavi renkler kullanarak örülen şirin mi şirin battaniyeler çok şeker.

Renk Renk Battaniyeler

Renk renk, parça parça birleştirilmiş motiflerden, düz örgülerden ya da tığ işi yapılmış çeşitli örgü battaniye modelleri örgü örmeyi seven bayanların ilgisini çekecek. Erkek veya kız bebeği olan anneler içinse tığ örgü veya düz örme çeşit çeşit birbirinden güzel battaniye çeşitleri görülmeye değer.
Bebeğimiz için istediğimiz çok kullanışlı battaniyeleri elde etmek aslında mümkün. Biraz zahmetliymiş gibi görünse de küçük motiflerle başlayıp birbirinden güzel battaniyeleri elde etmek elbette ki çok zor değil. Tüm bunlar içinde istikrarlı olmanız da çok önemli.
Evimiz içinse motif kullanarak elde etiğimiz bu battaniyeler adeta evimizi çiçek bahçesine dönüştürecek ve baktıkça içimizi açacaklar. Bu battaniyeleri kullanırken kendimizi çok mutlu hissedeceğiz. Yapmanız gerekense kendinize bir battaniye modeli belirleyip gerekli adımları uygulayarak istediğiniz battaniyeyi elde etmekten ibaret. En güzel battaniye modellerine bu adresten ulaşabilirsiniz.

Örgü Battaniye Modelleri Resimleri

 

Bu Konuyu Sosyal Medyada Paylaş
loading...

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz

Yukarı Çık