Örgü Bayan Çantası Modelleri ve Trendler

Örgü Bayan Çantası Modelleri ve Trendler

 

orgu-bayan-cantasi-modelleri-ve-trendler

Modayı yakından takip edenler doğru aksesuar seçiminin dış görünüşü ne denli değiştirdiğini yakından bilmektedir. Hal böyle olunca da son zamanlarda doğallık ve üreticiliğin şıklığı her yeri sardığı için el yapımı aksesuarlara olan ilgi artmıştır. Bunda vintage, retro ve etnik moda akımlarının etkisi oldukça büyüktür. Siz de tercihinizi el emeğinin şıklığından ve değerinden yana yapacaksanız örgü bayan çantası modelleri ve son zamanlarda modaya hakim olan trendleri bu yazımızdan ayrıntılarıyla öğrenebilirsiniz.

Aksesuar modası daha özel olarak da çanta modası da sezonun moda akımlarından normal olarak etkilenmektedir. Örneğin son zamanlarda western ve bohem tarza uygun olarak kahverengi, taba tonlarda örülmüş ve saçaklarla süslenmiş çanta modelleri çok daha moda hale gelmiştir. Bu çantaları yine bohem tarzda etnik desenlere sahip elbiselerle kombin etmek harika bir görünüme kavuşmanızı sağlamaktadır. Öte yandan, tığ işi motiflerden tek parça şişle örülen modellere kadar örgü bayan çantası konusunda çok farklı ve geniş seçenekler bulunmaktadır. Örgünün içine kalın astar kumaşları, deri parçaları ya da farklı malzemeler dikilerek çantalar oluşturulabileceği gibi sadece örgü olarak kullanılabilen modellerde tasarlana bilmektedir. Ayrıca sadece çanta değil portföy ya da cüzdanlarınızı da farklı modelleri kullanarak örebilirsiniz.

Çünkü örgü dünyası çok geniş ve yaratıcılıkla birlikte çok farklı modeller oluşturmak mümkün. Örneğin vintage severler için vintage temalı bir desenli kumaş parçasının etrafında tığla örgü yaparak bir çanta elde edebilirsiniz. Yine araştırmalar sırasında merserize iplerle örülüp, hasır malzemeyle birleştirilerek plaj çantası olarak tasarlanan modellerin de oldukça moda olduğu görülmektedir. Düz örgülere çeşitli materyallerin dikildiği ya da örgü parçalarının çantalar üzerine yapıştırılarak farklı tasarımların yaratıldığı modelleri de aksesuar tasarımlarda bulmak mümkündür. Kısacası öreceğiniz çantanın nasıl olacağı zevkleriniz ve tasarımcı ruhunuzla eş değer şekilde çeşitlenmektedir.

Örgü Bayan Çantası Modelleri ve Trendler Konusuna Ait Etiketler

Bu Konuyu Sosyal Medyada Paylaş
loading...

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz

Yukarı Çık