Örgü Patik Modelleri

Örgü Patik Modelleri

Örgü patik modelleri çocukluğumun vazgeçilmezi ve benim gibi birçok erkek olsun kız olsun herkesin çocukluğunun unutamadığı en güzel ve en sıcak hatıralardan birisi. Annelerimizin zorla giydirdiği giymeyeceğim diye direttiğimiz bazen kendimizin soğuktan korunmak için giydiğimiz o güzel hatıralar. Şimdilerde bizim çocuklarımızın hatırası olmak yolunda ilerliyor. Aylar geçiyor yıllar geçiyor ama örgü patik modelleri etkisini kaybetmiyor. Herkes tarafından tercih edilmeye devam ederken sınıf ayrımı yapılmaksızın kullanılmaya devam ediliyor.

Sınıf ayrımı burada en önemli konu bu eskilerin modası olmayan sadece alt sınıfın kullandığı bir el işi olsa da şimdi artık sınıf ayrımı gözetmeksizin her bayanın ilgisini çeken ve nasıl yapıldığını dikkatle izleyen merak içeren bir örgü patik modelleri günümüze kadar pürüzsüz şekilde gelmiştir. Bu zamana kadar gelirken de kalitesine kalite tasarımına tasarım katarak gelen kısaca söylemek gerekirse her yıl üstüne katarak gelen el işi örgü patik modelleri 2015 yılına damga vurmuş 2016 yılının başlarından da en büyük çıkışı bu sene yapacak gibi görünüyor. Günümüzde herhangi bir tuhafiyeye girdiğimizde birbirleriyle fikir alışverişi yapan bayanlar örgü modeli satan satıcılar, resimlerle fotokopi dağıtan tezgâhtarları aslında örgü patik modellerinin gelişmesine aracılık yapan bireyler bu derece ileriye gitmesinin temel nedeni olarak görülebilir. Herhangi bir tuhafiyeye girdiğinizde el işi örgü malzemeleri alırken el işi örgü patik modellerinin resimli fotokopilerini bile bulabiliyorsunuz. Bu denli bir ilgi olduğu için bazı girişimciler bu işi internet üzerine dökmüş ve internet üzerinden el işi örgü patik modelleri ile uğraşan bayanlarımız için öğretici metinler, öğretici makalelerin yanı sıra örgü patik modelleri, örgü patik modelleri üzerine işleyebileceğiniz desenler gibi birçok konu başlığı açmış konu başlıklarının yanı sıra web tasarım işine girmiş ve bir patik örnek modelinin birden çok girişimciye gelir kapısı oluşturduğu görülmüştür. Dolaylı yollardan birbirlerini etkileyen bu durumlar elde varken örgü patik modellerinin geri kalmasını beklemek saçmalık olur zaten. Şöyle geçmişle bugünü karşılaştırdığımızda ise geçmiş ve gelecek arasındaki imkânlar tabi ki de eşit olmasa da imkânın olmadığı zamanlarda bile gerileme göstermeyen günümüz teknoloji çağına emin adımlarla gelen örgü patik modelleri daha iddialı şekilde ileri nesillere aktarılacak gibi görünüyor.

Örgü-patik-modelleri
Her yıl daha göz alıcı tasarımla yenilenen örgü patik modelleri 2016 model olarak karşımıza moda dan kopmadan hatta modaya bir şeyler katarak gelmiş ve 2016 kış koleksiyonunda birçok mankenin ayağında fotoğraflara kapak olduğunu görüyoruz. Kim bilebilir ki bundan yıllar sonra vazgeçilmez bir parça olacağını. Şimdilerde bize saçma gelen şeylerde öyle değilmidir. Moda altında süslenip püslenip bize gelen giyecekler moda olmadan gelse giyermiyiz mesela diye düşünmeden edemiyor insan. Umarım çocukluğumuzun eşsiz parçası bizden sonraki nesillere de aktarılır ve onlarada bizden bir parça olarak kalır.

Örgü Patik Modelleri Konusuna Ait Etiketler

Bu Konuyu Sosyal Medyada Paylaş
loading...

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz

Yukarı Çık