Örgü Patik Modelleri

Örgü Patik Modelleri

Kış geldi çattı. Yaza hazırlıklar başladı. Kışın gelmesiyle beraber üşüyen ayaklara bir çare gerek. Yaza hazırlık yapan ve evliliğe adım atmaya hazırlanan heyecanlı gençlerimizin de çeyizlerine eşya gerek. Annelerimiz düşünmüştür merak etmeyin. Kışın ayaklarımızı sıcaklardan koruyacak patik modelleri 2016 yılının gelmesi ile beraber tamamen yenilendi. Anneler kış için yeni modeller örmeye başladı. Evlenecek çiftlerde çok şanslı. 2016 model tasarımlarıyla dikkatleri üzerine çeken rengârenk stilleri ile çeyizlerin vazgeçilmezi olan örgü patikler hazırlanıyor.

Örgü-patik-modelleri
2016 yılının gelmesi ile beraber internete düşen binlerce tasarım ve modeller şimdiden bayanlarımıza ilham kaynağı olmaya başladı. Yeni model örgü patik modellerini paylaşan hanımefendilerimizin hemen altlarına yapılış şekillerini en ince detayına kadar anlatan metinlerinin yanı sıra destekleyici videolar da koyması o kadar güzel ve o kadar büyük bir şeyki bu anlatılamaz. Çünkü oradan yeni yapılış şekillerini öğrenen bayanlar ile bir internet ağı gibi evden eve dolaşan elden ele gezen her beyinin öğrendiği modeller ortaya çıkıyor. Bu şekilde eskimiyor ve tamamen değişerek yeni modeller ortaya çıkıyor. Eskimemesi buradan geliyor. Öğrenip öğretmen durumu olduğu sürece var olan bir olgunun eskimesi mümkün görünmüyor ve bu sayede nesiller bile bu durumdan etkileniyor. Öğrenip öğretmek olgusu ülkemizde o kadar çok gelişmiş bir durum ki bilgi paylaşım ağı çok geniş bir kitleye ulaşmıştır.

İnsanlarımız bir şeyi öğrendikten sonra öğretmeyi sevmesi örgü patik modellerinde de kendisini gösteriyor bu sayede hem yeni fikirler ortaya çıkmış oluyor hem de yeni eşsiz görsel tasarımlar meydana geliyor. Her bileğin yeteneği farklıdır derler bu işte tam buraya nokta atışı şeklinde oturuyor. Bilinen bir bilginin farklı ellerde değişmesi gelişmesi daha kısa sürüyor ve bu kısa sürelerde mükemmel işler ortaya çıkabiliyor. İnternetteki binlerce modele yenileri ekleniyor, yeni tasarımları da boy boy fotoğraflarla gövde gösterisi yapıyor.

Eskiden tuhafiyelerde satılan örgü modelleri ve yapım şekillerini anlatan kısa makaleler artık yerlerini internet üzerindeki daha bilgili kişilere bırakmıştır. Teknolojinin gelişmesini fırsat bilen kişiler binlerce site üzerinden binlerce farklı bir modele tek bir tıkla ulaşabiliyorlar ve gözüne güzel görünen modeli seçip hemen oradan kendiside yapabiliyor. Kendisi yapmayı tercih etmeyen yeteneğine güvenmeyen ya da yeteneği olduğuna inandığı halde saatlerce bu iş ile uğraşamam diyen bayanlar ise istedikleri modeli bulup istediği renge kadar seçip internet üzerinden satın alabiliyor hatta bunun için yeni kurulan şirketler de internet üzerinden hizmet verip istenilen modelleri sipariş yoluyla alıp çalışan bayanlara modeli yaptırıp gönderilebiliyor. Milyonlarca kişiye gelir kapısı olan örgü patik modellerinin önünü kapatmak imkânsız gibi görünüyor. Önünü kapatmak gibi bir isteğimiz yok aksine tamamen gelişip gelecek nesillere aktarılmasını isteriz ki bizden sonraki kuşaklarda bu sıcaklıktan faydalanabilsin.

Bu Konuyu Sosyal Medyada Paylaş
loading...

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz

Yukarı Çık