Patik Modelleri

Patik Modelleri

 

 

patik-modelleri-babet

Kış aylarının olmazsa olmazlarından bir tanesi de patik modelleri olacaktır. Kış aylarında hem şıklığınıza şıklık katacak hem de sizi kış soğuklarında koruyacak bir aksesuar için patikler vazgeçilmezdir. Her yaştan insan için uygun şekilde hazırlanabildiği gibi aynı zamanda el emeği bir ürün olması nedeni ile çok sevilen bir aksesuardır. Örebileceğiniz modeli nasıl istediğiniz tamamen size kalmış. İsterseniz güzel ve şık bir model ve kıyafetlerinizi tamamlayacak bir aksesuar olarak kullanabileceğiniz modelleri, isterseniz de soğuk havadan koruyacak modelleri kullanabilirsiniz.

patik-modelleri-cocuk

Patik modelleri kullanım amacına, kullanım şekline ve kişiye göre farklı modeller üretebileceğiniz bir üründür. Bu nedenle kendinizi sınırlamanıza gerek yok. Öncelikle çocuk örgülerinden başlayalım. Çocuk patikleri hem çabuk bittiği için sizi sıkmayacak hem de şirin görüntüsü ile her zaman içinizi açacak bir modeldir. Bu nedenle çocuk patiği yapabilirsiniz. Yeni doğan bebekler için, yürümeye başlamış çocuklar için ya da bulunduğu ortam çok soğuk olacak çocuklar için patikler hayat kurtarıcıdır. Bu sayede soğuktan korunmaları daha kolay olur. Sevdikleriniz için örebileceğiniz modeller arıyorsanız kolay ve hızlı bitecek modellerden yararlanabilirsiniz.

patik-modelleri-gorseller

Patik örmenin farklı teknikleri vardır. Bu nedenle kendinize en uygun tekniği bulmak için biraz araştırma yapmanız da gerekebilir. Bazı modeller tığ işi, bazı modeller şişle örülen modellerdir. Bazıları da beş şiş denilen bir teknikle örülürler. Her tekniğin kendine göre bir özelliği olduğu gibi her teknikle örülen model de farklı duracaktır. Bu nedenle seveceğiniz ve eğleneceğiniz bir teknikle başlayarak da kendinizi geliştirebilirsiniz. Patik modelleri için kullanılan tekniklerde elbette tercih edeceğiniz ip modelleri de önemlidir.

patik-modelleri-anne-kiz

Her modeli tek bir teknikle örmeniz ya da tek bir ip modeline her tekniği uygulayabilmeniz mümkün değil. Bu nedenle uygun teknik uygun iplik seçimi yapın. Bayanların kendini sıkça geliştirdiği alanlardan bir tanesi olması nedeni ile elbette patiklerde farklı tasarımları ve zengin modelleri görmeniz mümkündür. Son yıllarda patik modelleri için hazırlanan tasarımlar bilinen klasik modellerin çok ötesine taşındı. Bu anlamda kadife iplerden hazırlanan patikler, boncuklu patikler, babet tarzı modeller oldukça sevilen ve ilgi gören modeller arasında yer alıyor. Babet tarzı modeller aynı zamanda geniş bir kitleye hitap ettiği için de seviliyor.

patik-modelleri

Babet tarzı patiklerde isterseniz kendinden boncuklu ipleri kullanarak isterseniz de üzerine işleme ve boncuk ekleyerek farklı tasarımlar yapabilirsiniz. Bu sayede hem kış aylarında şık hem de sıcak tutacak farklı model oluşturabilirsiniz. Patik modelleri boş zamanlarınızı değerlendirmek için de son derece güzel bir uğraş olacaktır. Özellikle üreticiliğinizi geliştirmeniz hem motive olmanızı sağlayacak hem de yeteneklerinizi geliştirmenizi sağlayacaktır. Özellikle kış aylarında en çok talep edilen ürünler olduğu için kendi yaptığınız ürünleri satışa da çıkabilirsiniz. Patik tasarımlarında sadece bilek boyları kullanmak zorunda da değilsiniz.

Patik Modelleri Konusuna Ait Etiketler

Bu Konuyu Sosyal Medyada Paylaş
loading...

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz

Yukarı Çık