Sevimli Panda TV Videoları Sağlıklı Beslenme

Sevimli Panda TV Videoları Sağlıklı Beslenme

Sevimli panda TV videoları sağlıklı beslenme konusunda çocuklara çizgi film kahramanı olan oyuncakların canlandırmaları ile öğretici olmaktadır. Çocukların ağız tatlarını oluşturma ve bu konuda teşvik edici olan videolar tamamen eğitici nitelik taşımaktadır. Özellikle sebzelerin faydaları ve özellikleri işlenirken yemenin ne kadar eğlenceli ve faydalı olacağı öğretilmektedir. Ağız tadına göre beğenilmeyen sebzelerinde sağlıklı beslenme konusunda gerekli olduğu anlatılmaktadır.

Sevimli panda TV videoları sağlıklı beslenme açısından çocukların ne tür gıdaları aldıklarında faydalı hangilerini aldıklarında sağlıklı beslenecekleri konusunda sevdikleri oyuncakların tavsiye etmesi ayrıca bu yöndeki düşüncelerini değiştirecektir.

Sevimli panda TV videolarını seyrederken yedirmekte sıkıntı çektiğiniz sebzeleri daha iştahlı yemelerini sağlayabilirsiniz. Özellikle oyuncakların yaptıklarını örnek göstererek bu konudaki alışkanlıklarını değiştirmeniz mümkündür.

Maşa, Koca Ayı ve Kurabiye Canavarı Sebze Yiyorlar Videosu

PANDATV

Sevimli panda TV videoları sağlıklı beslenme açısından faydalı olması ve benimsetici olması çocuklar üzerindeki etkiyi arttırmaktadır. Bu videoda gelişen olaylar sebzeleri tanıma ve yeme alışkanlığı edinme konusunda faydalı bir seslendirme ve canlandırma olmaktadır.

Maşa, koca ayı ve kurabiye canavarı sebze yeme konusunda gayet iştahlı görünmektedir. Özellikle koca ayı sebzeleri tek tek eline alarak iştahla yemektedir. Hem de en sevdiklerini bir ısırıkta yok etmektedir. Havuç, mısır ve patlıcanı severek yemektedir.

Koca ayının bu iştahlı sebze ziyafetine son anda yetişen kurabiye canavarı kendine sebze kalmadığını düşünerek telaşa kapılmıştır. Fakat hepsine yetecek kadar sebzenin olduğunu görünce rahatlayarak oda sırasıyla brokoli, patatesi afiyetle yerken küçük köpek arkadaşları da bu ziyafete eşlik etmek için yanlarına yaklaşmıştır.

Hemen hiç vakit geçirmeden ağzına havuç ve mantar atarak afiyetle yemiştir. Bu ziyafetin ve oyunların vazgeçilmezi maşa ziyafete çok iştahlı bir şekilde katılmıştır.

Maşa sırasıyla mısır, havuç, mor rengiyle çok sevdiği patlıcanı, patates, brokoli, soğan, mantar, kırmızı rengini belirterek domates, yeşil rengi ile çok sevdiği salatalık, kırmızı soğanı yedikten sonra birde bakıyor ki tabaklardaki tüm sebzeleri bitirmişler. Bunun üzerine maşa sevimli sesi ile çocuklara en güzel tavsiyelerde bulunarak bol miktarda sebze yemelerinin iyi bir düşünce olduğunu aktarmaktadır.

Sevimli panda TV videoları sağlıklı beslenme alışkanlıkları konusunda daha faydalı olabilmesi için Youtube kanalına ver sevimli panda tv internet sitesine üye olabilirsiniz.

Sevimli Panda TV Videoları Sağlıklı Beslenme Konusuna Ait Etiketler

Bu Konuyu Sosyal Medyada Paylaş
loading...

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz

Yukarı Çık