Tığ İşi Örgü Yatak Örtüsü Modelleri

Kışın yaklaştığı şu günlerde herkes kış hazırlıklarını yapmaya başladı bile. Model arayışlarının yoğunlaştığı şu günlerde size önerebileceğimiz en güzel fikirlerden bir tanesi örgü yatak örgüsü modelleri. Hemen gözünüz korkmasın, kışa kadar daha zaman olduğu için bu modeli bitirmeniz hiç de düşündüğünüz kadar zor olmayacak.

 

Biz de sizler için 2015 örgü yatak örtüsü örneklerini sitemizde topladık. Her ne kadar son dönemlerde hazır tekstil örnekleri ön plana çıkmış olsa da, bu el emeği göz nuru örgü yatak örtüleri, dantel yatak takımları ve örgü yatak örüsü modelleri nin eline su dökemez.Siz de evinize bir yenilik katmak ve kalitesinden emin olduğunuz iplerden ördüğünüz sıcacık birbirinden güzel yatak örtüleri ile ısınmak ya da evinize güzellik katmak istiyorsanız örneklerimizi inceleyin. Son dönemde özellikle sakallı iten yatak örtüsü modelleri popüler oldu. Hatırlarsanız bir zamanlar da bu ipliklerden banyo takımı yapmak çok modaydı. Bu örmesi kolay kullanışlı ve temizlemesi kolay iplerden siz de yatak odası dekorunuza uygun örtüler örebilirsiniz. Özellikle bu örtüleri rengarenk iplerden yaparsanız çözük odasına çok yakışacaktır.

Yatak örtüsü örgü örneği

 

Yine çocukların odalarına çok yakışacak bir diğer yatak örtüsü modeli de patchwork yatak örtüsü modelleri. Bu görüntüye ulaşmak için peçetelik örer gibi rengarenk bir çok kare şeklinde motif örmeniz gerekiyor. Bu modellerin yatak ötüşü örecek kadar çok çoğaldığında ise bunları bir araya getirerek rengarenk hem de çok çık bir yatak örtüsü elde etmiş olacaksınız.  Bu modelin altına özellikle yumuşak bir kumaş parçası geçirirseniz, sadece süs amaçlı değil geceleri örtünmek için de rahatlıkla kullanabilirsiniz.Yukarıda saydığım modelleri ve resimlerde gördüğünüz modelleri ister yatak odanızda kullanın isterseniz soğuk kış günlerinde televizyon izlerken kullanın. Bu el emeği göz nuru örtüler bulundukları her ortama güzellik katacaktır.

Tığ İşi Örgü Yatak Örtüsü Modelleri 

Bu Konuyu Sosyal Medyada Paylaş
loading...

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz

Yukarı Çık