Web Sitesi – Blog Yazma Hobisi

Web Sitesi – Blog Yazma Hobisi

Web site sahipleri genellikle internetten nasıl para kazanabileceğini düşünürler. Haklılar da çünkü, siteye verdikleri emeklerin ve harcadıkları paranın karşılığını almak istemeleri en doğal haklarıdır. Para kazanılır aslında, kazanılmaz değil, ancak bizler web site sahipleri olarak hangi firmaya ne derece güvenmeliyiz ? Bildiğiniz üzere internet dünyasında hile hurda binlerce yöntem yer almakta, özellikle bu günlerde hesap ele geçirme veya kazanılan paraların ödenmemesi durumu almış başını gidiyor, forumlarda bu param ödenmedi tarzında binlerce başlık görmeniz mümkün. İşte bu makaleyi okuduğunuzda bu tarz sorularınıza çözüm bulabileceksiniz. Sizlere bizzat denediğim ve en güncel en güzel ödemeleri yapan siteleri tanıtacağım.

1)Popads.net

Sadece Popup Reklam üzerinden çalışan ve en çok güvendiğim firmadır. Minimum ödeme sınırı 5$ olup paranız bu sınıra geldiğinde sizlere her gün akşam 11 de istediğiniz gibi paranızı paypal hesabınıza aktarmakdadır. Ayrıca otomatik ödeme ayarları ile sizleri hiç uğraştırmadan reklamı bir kez sitenize koyup ondan sonra sadece hesabını kontrol etmek yetecektir artık.

Popup Reklamlardaki en büyük sıkıntı olan +18 ve indirme yapması vede sitenizin önünde açılarak ziyaretçi kaybına neden olmaktadır. Ama popads.net hiç bir şekilde bu tür reklamlar yayınlamaz ve açılan sayfayı arka planda açarak ziyaretçiyi rahatsız etmez.

Peki bana ne kadar kazandıracak bu sistem diyorsunuzdur. Elbette Diyeceksiniz

Şirket her ülkeye göre ayrı bir ücretlendirme sunmaktadır en büyük ödemeyi ise Abd üzerinden gelen hitler üzerinedir.

Abd üzeri 1000 gösterime 4$ gibi çok süper ücretleri mevcuttur.

Gelelim yerli hitlere yerli hitlerde 1000 gösterime 0.50$-1$ Arası vermektedir. Abd Ye Göre Azdır ama Türkiyede bu kadar iyi sayım yapan ve ödemesini tam tamına yapan çok az şirket mevcuttur ve biride popads dır.

Başka reklam şirketleri ile çalışmanız hiçbir sıkıntı yaratmaz.

Ayrıca eklediğiniz Reklamlar sizde görünmez şirketin hilelere karşı geliştirdiği bir güvenlik durumudur.

Not: Popup Girdiğiniz sitede herhangi bir kısma tıklayınca açılan reklamlardır.

2)Reklam10.com

Bu sistemimiz ise tamamen yerli bir site olup güzel bir ödeme sistemi mevcuttur. Popup Ve Slash Reklam Üzerinden çalışan şirket bir çok sitenin en çok kullandığı sistemlerden biridir. Yerli olması ise support kısmında daha geniş bir yardım imkanı sunmakdadır.

Peki ne kadar kazandırıyor?

1k popup gösterimine 2.1 tl

1k splash gösterimine ise 2.1tl vermekteler.

Ayrıca her iki reklam türünüde aynı anda barındırabilirsiniz. Her ikisi içinde ücret ayrı hesaplanarak ödenir.

Minimum ödeme ise 50 tl olarak sınırlıdır.

Popup reklamlarında +18 olmasa bile sitede ön tarafta çıkarak bir miktar rahatsızlığa sebep olmuyor diyemem.

Ufak şartları olan bir sistemdir. Başka firmalar ile çalışmanıza izin vermezler çalıştığınız takdirde hesabınız sınırsız ban yer.

Bunların dışında günümüzde yeni yeni yaygınlaşan mobil reklam uygulamaları var, bu uygulamalar şu şekilde çalışır, sitenize gelen mobil, cep telefonu ile girişlerde sitenize eklediğiniz kod sayesinde, giriş yapmak isteyen kullanıcılar mobil reklam şirketinin yönlendirdiği bir başka siteye giderler, bu reklam uygulamasındaki risk ise kullanıcıların sitenizde ortalama zaman geçirme süresini azaltıp, arama motorları üzerinde sıralama kaybetmenize neden olabilir.

blogger-kiz

Bu Konuyu Sosyal Medyada Paylaş
loading...

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz

Yukarı Çık