Yeni İğne Oyası Örnekleri 2015

Bayanlar ve özellikle evde olan bayanlar el işlerinde kendilerini geliştirip farklı tasarımlar ortaya çıkarmaktadır. Toplumuzda çok eski günlerde bu yana karşımıza çıkan ve birçok bayanın da kullandığı oya örnekleri herkesin beğenisini toplayacak özellikte ve güzelliktedir.

Oya başörtülerinin uçlarına yapıldığı zaman özellikle de örtünün rengine uyan modelde şık ve modern bir örnek ile yapıldığı zaman tülbent’in albenisini arttırmaktadır. Yeni oya örnekleri ile birçok bayan şık ve hoş modeller yapabilmekte ve bunları günlük hayatlarında kullanabilmekteler dir. Renk renk desen desen yapılan bu modeller ile isterseniz siz de çok şık modeller ortaya çıkarabilir ve rahatlıkla ister kullanabilir ya da hediye edebilirsiniz. Öğrenildikten sonra kısa bir zamanda yapılan ve zevk ile olan bu modeller arasında seçim yapmak için siz de zorlanacaksınız.2015 oya modelleri arasında yine çiçekli modeller görmek mümkün olmaktadır. Renklerin dansı ile şekillenen binlerce model ile ister kendinize ya da sevdiklerinize bu şık örneklerden yapabilirsiniz. Çok eski zamanlardan günümüze kadar gelen ve çok sevilerek kullanılan tülbentlerin özel süsleri olan bu oylar ile çok daha hoş bir görüntü kazanmanız mümkün olmaktadır.

Yeni İğne Oyası Örnekleri 2015

Oya, bayanların stres atmak ve zevk için yaptıkları tığ işi örneklerdir. Farklı renk ve modeller ile yapılan bu örnekler ile siz de şık görünümler ortaya çıkarabilirsiniz.

Yeni İğne Oyası Örnekleri 2015 Konusuna Ait Etiketler

Bu Konuyu Sosyal Medyada Paylaş
loading...

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz

Yukarı Çık