Yeni Model Yazma Tığ Oyaları ile Ek Gelir Sağlama

Yeni Model Yazma Tığ Oyaları ile Ek Gelir Sağlama

 

İğne Oyaları - İğne Oyası Örnekleri

Bayanların ilgi alanlarını süsleyen ve onları hayata bağlayan hobiler, yaşam alanlarında da daha potansiyel olmalarını sağlıyor. Özellikle kendi yetenekleri ile yaptıkları hünerler de el emeği göz nuru söz konusu ise değmeyin keyiflerine. İşte bu hobilerden birisi yazma oyası tığ modellerdir. Yazmaların kenarlarına baktığımız zaman birbirinden şık örgüleri görürüz. Bazen düşünür dururuz. Bu kadar ince el emeği gerçekten ne tür zahmetler ile ilerliyor diye. Aklımızın bazen durduğu, bize vay be dedirttiği bu zor ama sanat eseri ince tığ modelleri gerçekten her ayanın çeyizine güzellik katacak eserlerdir. Bu yüzden bu eserlerin farkına varmayı bilmemiz gerekir.

2017 yılına özel yapılan ve satışa sunulmayı bekleyen yeni tığ modellerin ne olduğunu merak ediyorsunuz. Ev hanımlarının en çok severek yaptığı birkaç modeli sizler ile paylaşmak istiyoruz. Bakalım gerçekten el emeğine değecek güzellikte mi? Yaşam kalitemizi arttıran hobiler, aslında hepimizin ruh halini anımsatıyor. Bir ustanın bir çırağa öğrettiği bilgiler kadar önemli aslında. Ne alırsak ilerde en güzelini veririz. Ev hanımları ek gelir kazanma yollarını çeşitli yollardan sağlamaktadır. İşte bunlardan birisi Yazma oyası tığ modelleridir. Hünerlerini konuşturdukları bu sanat eserlerini satarak ciddi gelirler elde etmektedirler. Örneğin bu modelleri alan çok alıcılara rastlamaktayız. Bunlar tam olarak neler?

Sizlere hatırlatalım. Üzüm desenli motifler, halka modelleri, değişik örgü modelleri, sık iğne modelleri, gül desen modelleri, değişik tasarım fiyonk modelleri, çiçek modelleri, katmer desen modeller, zincir desen modeller, aklınıza gelebilecek en güzel yazma oyası modeller 2017 yılına hazırlanmakta ve ev hanımları tarafından özel müşterilerine satılmaya devam edilmektedir. Sizlerde yeteneğinize güveniyorsanız bu güzel hobinizi ek gelire döndürebilir, ciddi kazançlar elde edebilirsiniz.

Yeni Model Yazma Tığ Oyaları ile Ek Gelir Sağlama Konusuna Ait Etiketler

Bu Konuyu Sosyal Medyada Paylaş
loading...

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz

Yukarı Çık